Cardi B සහ Offset යනු ‘ඩේට් නයිට්’ සඳහා බර්බෙරි x සුප්‍රීම් ඇඳුම්වල නිවුන් ය

කාඩි බී හා ඕෆ්සෙට්ගේ ගැලපෙන නිර්මාණකරු ‘ෆිට්ස් අඟහරුවාදා රාත්‍රියේ පිස්සු වැටෙමින් තිබුණි – විශේෂයෙන් ඒවා නැවුම් බැවින් බර්බෙරි හා උත්තරීතරගේ නවතම එකතුව.

Hip-hop power couple නව shearling-collar down puffer jacket ක්‍රීඩා කළ අතර, එහි මිල ඩොලර් 600කට ආසන්නයි, එහි Burberry’s beige, red and black check pattern සහ Supreme’s logo පිටුපස ඇත. Migos සාමාජිකයා $200කට ආසන්න කළු පෙට්ටියේ ලාංඡනය ඇඳ සිටි $200කට ආසන්න සුප්‍රීම්ගේ ලාංඡනය සහිත Burberry’s iconic pattern මත සහ “Up” MC $54 සුදු ටී-ෂර්ටය සොලවමින් සිටි බැවින් Cardi සහ Offset ජැකට් යට ඇඳ සිටි දේ පවා එකිනෙකාට අනුපූරක විය. අනුවාදය, මෙන්ම සමාන floppy-eared Charles Jeffrey Loverboy beanies.

දිනය රාත්රිය,” ඇය සිය ඉන්ස්ටග්‍රෑම් හි විලාසිතා-ඉදිරියට යන සටහනට ශීර්ෂ පාඨය යෙදුවාය.

එම බර්බෙරි x උත්තරීතර එකතුව සම්පූර්ණයෙන්ම විකුණා ඇත, එබැවින් ඔබට මෙම පෙනුම ලබා ගැනීමට අවශ්‍ය නම්, StockX සමහරවිට ඔබේ හොඳම ඔට්ටුව වේ.

කාඩි ඔවුන්ගේ සමීප රූපයක් ඉදිරිපත් කළේය IG කතාව, එහිදී ඇය ඇගේ “තාත්තා සමඟ දිනය” හඳුන්වා දුන්නේ උඩින් ඔරියෝ එකක් සහිත වැනිලා මිල්ක්ෂේක්, ග්වාකමෝල් සහ ක්වෙසෝ පැත්තක් සහිත ටොර්ටිලා චිප්ස්, මිනි චොකලට් චිප් කුකීස් සහ එඩමාම් පෙන්වීමට පෙර, ඕෆ්සෙට් ක්‍රින්ක්ල් සහිත බර්ගර් එකක් කමින් සිටියදීය. කට් ෆ්‍රයිස් සහ ගැළපෙන අතුරුපස – නිවුන්නය කිසිදා නතර නොවේ! ඇගේ කතාවේ පෙනුම අනුව, යුවළ සම්භාව්‍ය රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහයක් සහ නව චිත්‍රපට දිනයක් භුක්ති වින්ද බව පෙනේ. බැට්මෑන් Robert Pattinson සහ Zoë Kravitz රංගනයෙන් දායක වන චිත්‍රපටිය පුද්ගලික රංග ශාලාවක.

කාඩි ගැලපෙන කට්ටල පැළඳ සිටින එකම ආදරණීයයා ඕෆ්සෙට් නොවේ: ඇය සහ ඇගේ සහෝදරිය හෙනසි කැරොලිනා වසන්ත කාලයට ගැළපෙන Versace ඇඳුම් ඇඳ සිටියා, සහ Donatella Versace ගතික යුගලයට ප්‍රශංසා කිරීමට අදහස් අංශයට පිවිසියේය. “වොව්!!!! ඔබ දෙදෙනාම පුදුම සහගතයි! ”

Cardi සහ Offset’s ගැලපීම පහතින් බලන්න.

Next Post

පාසල් කෑම වේලෙන් බිත්තරයත් පනී

Thu Mar 17 , 2022
‘පාසල් දිවා ආහාර වැඩසටහන’ දැඩි අවදානමක රටේ පවතින උද්ධමනකාරී මට්ටමේ සිසුන් ලක්ෂ දොළහක් පමණ ප්‍රතිලාභ ලබන ‘පාසල් දිවා ආහාර වැඩසටහන’ දැඩි අවදානමකට ලක්ව ඇත. මෙම පෝෂණ වැඩසටහන යටතේ සතියකට සිසුන්ට ලබා දුන් බිත්තර දෙක, එකක් දක්වා අඩුකිරීම ඇතුළුව ආහාර වට්ටෝරුව වෙනස් කිරීමට අධ්‍යාපන අමාත්‍යාංශයේ ආයතනකරුවන්ට අවසර දී ඇත. පවතින තත්ත්වය […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.