The Weeknd ඔහුගේ ‘සිම්සන්ස්’ චරිතය පෙරදසුන් කරන අතර එය ලස්සන, ලස්සන හුරුබුහුටි: ‘සිහින සැබෑ වේ’

සතියේd පසුගිය වසර තුන තුළ බොහෝ වෘත්තීය උද්දීපනයන් ඉදිරිපත් කර ඇති අතර ඒවා සියල්ලම ගණන් කිරීමට අපහසු වේ. නමුත් මෙම සති අන්තයේ පරීක්ෂා කිරීම සඳහා ආබෙල් සුපිරි පොම්ප කරන ලද එක් බාල්දි ලැයිස්තුවක් ආගන්තුක ස්ථානයකි. සිම්සන්ස්. ඔහු බදාදා (මාර්තු 16) දින මඳක් වේලාසනින් සමරනු ලැබුවේ ඔහුගේ සජීවිකරණ ට්වීන් කාටූන් රූපයේ පෙරදසුනක් සමඟින්, “සිහිනය සැබෑවක්” ලිවීමෙන් පසුව තුනකි. සිම්සන්ස්– කහ හෘද ඉමොජි.

ඔහු කතා මාලාවේ සංග්‍රහයෙන් රූපයක් නැවත ට්වීට් කර ඇති අතර, එය නිරූපනය කරන ලද බාර්ට් ඉර බැස යන විට ස්කේට් බෑවුමක වාඩි වී සිටින අබෙල්ගේ චරිතය, ඔරියන් හියුස්, කෙට්ටු ජීන්ස්, කළු ටී ෂර්ට්, රෝස සහ දම් පැහැති ජැකට් සහ ගායකයාගේ අත්සන කොණ්ඩා මෝස්තරය. “බලන්න කවුද එන්නෙ කියලා සිම්සන්ස් මෙම ඉරිදා,” අයිබෝල් ඉමොජි යුගලයක් ඇතුළත් ශීර්ෂ පාඨය කියවන්න.

අනුව රෑපවාහිණි අභ්යන්තරයගායකයා ඇත්ත වශයෙන්ම ඉරිදා (මාර්තු 20) කථාංගයේ චරිත දෙකකට හඬ නඟනු ඇත, “අල්ට්‍රා-කූල් ස්කේට් ඇඳුම් වෙළඳ නාමයක් හිමි සුප්‍රසිද්ධ ළමා බලපෑම් කරන්නෙකු සහ ඔහුගේ පියා – ‘බාර්ට් ද කූල් කිඩ්’ හි.” වෙබ් අඩවියට අමතර රූපයක් ද තිබුණි. එළු පැටියෙකු ක්‍රීඩා කරන බාර්ට්, ආබෙල් සහ ඔහුගේ පියා, සමීපව කපන ලද හිසකෙස් සහ දියමන්ති කුළුණු කරාබු.

“සති අන්තය අති විශාලයි සජීවීකරණය රසිකයා ඒ නිසා ඔහු අප වෙත ළඟා වූ අතර, එය අප අතිශයින් සතුටට පත් විය,” කථාංගයේ රචක රයන් කෝ වෙබ් අඩවියට පැවසූ බව වාර්තා වේ. “ඔහු පැහැදිලිවම ඉතා සිසිල් මිනිසෙකි, එබැවින් ඔහු ඉතා සිසිල් පිරිමි ළමයෙකු සහ ඔහුගේ ඉතා සිසිල් පියා ලෙස රඟ දැක්වීමට ස්වභාවික සුදුසුකමක් ඇති බවක් පෙනෙන්නට තිබුණි. ඔහු රඟපාන චරිත දෙක අභව්‍ය ලෙස පොහොසත්, සුපිරි විශ්වාස සහ ආත්ම විශ්වාසයෙන් යුක්ත වන අතර, Weeknd යනු කළ නොහැකි තරම් පොහොසත් සංගීත මෙගාස්ටාර් කෙනෙකු බැවින්, ඔහු විශ්වාසයෙන් හා ආත්ම විශ්වාසයකින් යුක්ත වනු ඇතැයි අපි බලාපොරොත්තු වූ අතර, ඇත්ත වශයෙන්ම ඔහු එම කම්පනය නිරායාසයෙන්ම අත්හැරියේය. අපි ඔහුව පටිගත කළා.

මෙම කථාංගයෙන් බාට් බලපෑම් කරන්නා සමඟ මිත්‍ර වන බවත්, හෝමර් “පරාජිත තාත්තලාගේ කැරැල්ලකට නායකත්වය දෙන බවත්” කෝ පැවසීය. ඔවුන්ට එරෙහිව. “උකුලේ කීර්තිමත් පුද්ගලයෙකු සමඟ බාර්ට්ගේ නව මිත්‍රත්වය ඔහු වෛෂයිකව, ප්‍රතික්ෂේප කළ නොහැකි ලෙස සිසිල් කරනු ඇත,” කෝ පැවසීය. “හෝමර්ට ඉතිරි වී ඇති බවක් සහ ඊර්ෂ්‍යාවක් දැනේ, එබැවින් ඔහු වන්දි ගෙවීම සඳහා ස්කේටෙයාර් ඇඳීමට පටන් ගනී. ඔහු තම සෙසු මැදිවියේ පරාජිත තාත්තලාට නැවත තරුණ හා සිසිල් බවක් දැනීම සඳහා ‘ඔවුන්ට නොතේරෙන පිස්සු ඇඳුම්’ ඇඳීමට නැගිටීමට නායකත්වය දෙනු ඇත.

2020 දී, ඔහු තවත් සජීවිකරණ ෆොක්ස් සංදර්ශනයකට ආරාධිත වූ විට, ඇමරිකානු තාත්තාThe Weeknd විහිළු ගීතයට දායක විය “මම වර්ජින් කෙනෙක්.” ඒ වෙලාවේ ඔහු කිව්වා විවිධත්වය එය, “පැහැදිලි බාල්දි ලැයිස්තුවක් වැඩ කිරීමට වනු ඇත සිම්සන්ස්. එය සිහිනයක් වනු ඇත – ඔවුන් මෙය කියවන්නේ නම්, ඔවුන් පහත වැටුණහොත් මට ඇත්තෙන්ම හොඳ අදහසක් ඇත.

සිම්සන්ස් ඉරිදා රාත්‍රී 8 ට ET හි Fox හි විකාශය වේ.

පහත ට්වීට් එක බලන්න.

Next Post

බ්‍රිට්නි ග්‍රයිනර්ගේ රැඳවුම් කාලය තවත් මාස දෙකකට දීර්ඝ කිරීමට මොස්කව් අධිකරණයක් විසින් නියෝග කරන ලදී

Thu Mar 17 , 2022
ඩබ්ලිව්එන්බීඒ තරුව මත්ද්‍රව්‍ය චෝදනා මත මොස්කව් ගුවන් තොටුපළකදී රඳවාගෙන සිටියේය. යුක්රේනයේ රුසියාවේ යුද්ධය මධ්‍යයේ ඇය දේශපාලන ප්‍රාණ ඇපකරුවෙකු ලෙස රඳවා තබා ගනී යැයි ආධාරකරුවන් බිය වෙති. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.