අභ්‍යන්තර පථය: ලේබල්වල ආපසු කාර්යාලයේ සැලසුම්වලට සම්බාහන, මැදිහත්වීම්, නොමිලේ දිවා ආහාරය සහ ප්‍රසංග ඇතුළත් වේ

COVID-19 සීමා කිරීම් ලිහිල් වන විට, නිවසේ සිට වසර දෙකක වැඩ කිරීමෙන් පසු නැවත කාර්යාලයට පැමිණීමේ ආතතිය අඩු කිරීම සඳහා සංගීත සමාගම් පුළුල් පරාසයක සෞඛ්‍ය සම්පන්න වරප්‍රසාද සමඟ සේවකයින් නැවත සාදරයෙන් පිළිගනී.

Warner Music Group සහ ප්‍රකාශන අංශය වන Warner Chappell කාර්ය මණ්ඩලයට ඔවුන්ගේ Los Angeles, New York සහ Nashville කාර්යාලවල මසාජ්, reiki සැසි සහ ශබ්ද නාන පවා පිරිනමන අතර අනුපූරක දිවා ආහාර සහ සුමුදු. මාස ගණනක් විශාලනය කිරීමෙන් පමණක් එකිනෙකා දැක ඇති ආපසු පැමිණෙන කම්කරුවන් අතර මුහුණට මුහුණ සංවාදය සහ සහයෝගීතාව දිරිමත් කිරීම සඳහා Baristas කෝපිහල් ද මෙහෙයවයි. යෝග, සුවතා පන්ති සහ භාවනාව දක්වා වූ අතථ්‍ය වැඩසටහන්වල සම්පූර්ණ පෙළක් ද ඇත. WMG හි පටිගත කරන ලද සංගීත අංශය පෙබරවාරි මස අගදී කාර්ය මණ්ඩලය පිළිගැනීමට පටන් ගත් අතර, ප්‍රකාශන සමාගම සහ ආයතනික කණ්ඩායම මාර්තු 1 වන දින ආපසු පැමිණියේ දෙමුහුන් පදනම මත ය.

“ලෝකය වෙනස් වී ඇති අතර රැකියා ස්ථානයේ අත්දැකීම් එය පිළිබිඹු කළ යුතුය,” පවසයි මාෂා ඔෂෙරෝවා, WMG exec vp සහ ප්‍රධාන පුද්ගල නිලධාරි. “එන්නත් වැඩසටහනේ සාර්ථකත්වය යන්නෙන් අදහස් කරන්නේ අපට නැවත ආරක්ෂිතව එක්වීමට සහ පුද්ගල සහයෝගීතාවයෙන් ප්‍රතිලාභ ලැබීමට හැකි වීමයි. අපගේ ආගන්තුක සත්කාර පිරිනැමීමේ සිට අපගේ සුවතා වැඩසටහන දක්වා අප නැවත කාර්යාලයට පැමිණෙන විට අපගේ සේවා ස්ථානය විශේෂ කිරීමට අප කරමින් සිටින සෑම දෙයක්ම නිර්මාණය කර ඇත්තේ හවුල් සංස්කෘතිය පෝෂණය කිරීමට සහ අපගේ මිනිසුන්ට ඔවුන්ගේ හොඳම කාර්යය කිරීමට බල ගැන්වීම සඳහා ය. සමාජයට සහ පෘථිවියට සහයෝගය දැක්වීමට අපගේ උපරිමය කරන අතරම, අපගේ ජනතාවට වඩාත් සෞඛ්‍ය සම්පන්නව, පහසුවෙන් සහ සතුටින් වැඩ කිරීමට හැකි වන පරිදි අපි තවදුරටත් අරමුණු සහගතව සිටිමු.

සෝනි මියුසික් එන්ටර්ටේන්මන්ට් හි කාර්යාල පසුගිය වසරේ සිට අදියර වශයෙන් සේවකයින්ට ස්වේච්ඡාවෙන් කාර්යාලයට පැමිණීමට ඉඩ ලබා දුන්නේය. එක්සත් ජනපදයේ, කාර්ය මණ්ඩලය දෙමුහුන් නම්‍යශීලීභාවය සමඟ මාර්තු 14 සිට පුළුල් පදනමක් මත ආපසු පැමිණියේය. සේවකයින් භාවනාව, කණ්ඩායම් උපදේශන සැසි, යෝග්‍යතා පන්ති සහ නොමිලේ දිවා ආහාරය, කෝපි සහ සුලු කෑම සඳහා නැවත පැමිණියහ.

රස්ටන් කෙලී

රස්ටන් කෙලී

ඒ හා සමානව, කොන්කෝඩ් එහි කාර්යාල නැවත විවෘත කිරීම අවුල් සහගත විය. නැෂ්විල් සහ නිව් යෝර්ක් හි කාර්ය මණ්ඩලය සති කිහිපයකට පෙර නවතම කාර්යාල වෙත ආපසු ගිය අතර, ඔවුන් සහ මියාමි, ලන්ඩන් සහ බර්ලිනයේ සේවකයින්ට නැවත වැඩට යන දිවා ආහාරය සහ එක් එක් ස්ථානයට ගැලපෙන ක්‍රියාකාරකම් සමඟ පිළිගනු ලැබීය. උදාහරණයක් ලෙස, Nashville Concord Music Publishing සහ Rounder artist සමඟ පුද්ගලික ප්‍රසංගයක් පැවැත්වීය රස්ටන් කෙලී. කොන්කෝඩ් හි ලොස් ඇන්ජලීස් කාර්යාලය අප්‍රේල් 4 විවෘත කරන අවසන් කොන්කෝඩ් මුරපොල වේ.

යුනිවර්සල් මියුසික් ගෲප් නිල වශයෙන් මාර්තු 14 වන දින දෙමුහුන් කාලසටහනකට අනුව නැවත විවෘත කරන ලදී. BMG මැයි 1 වනදා දක්වා එහි එක්සත් ජනපද කාර්යාල විවෘත නොකරයි.

Next Post

දකුණු කැරොලිනාව හොවාර්ඩ් මත මිටිය පහළට තබයි

Fri Mar 18 , 2022
ගේම්කොක්ස් ඔවුන් NCAA තරඟාවලියේ මුල් වටයේ පළමු වටයේ 16-වන හොවාර්ඩ්ට එරෙහිව ලකුණු 79-21 ක ප්‍රමුඛ ජයග්‍රහණයක් ලබා ගැනීමට හේතුව පෙන්වයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.