‘ගැඹුරු ජලය’: බෙන් ඇෆ්ලෙක්ගේ නව චිත්‍රපටය නොමිලේ නරඹන්නේ කෙසේද?

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

ගැඹුරු දියදැන් ප්‍රවාහය වෙමින් පවතී හුලු. මනෝවිද්‍යාත්මක ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටය, බෙන් ඇෆ්ලෙක් සහ ඇනා ඩි අර්මාස් ප්‍රීතිමත් විවාහක යුවළක් ලෙස රඟපෑවේ, සිකුරාදා (මාර්තු 18) ප්‍රවාහ වේදිකාවට පැමිණියේය.

අධ්‍යක්ෂණය කළේ Adrian Lyne විසිනි ගැඹුරු දිය විවාහ ගැටළු මතුවීමට පටන් ගන්නා ස්වාමිපුරුෂයා සහ භාර්යාව මත කේන්ද්රගත වේ. Affleck Vic Van Allen ලෙස රඟපායි, දික්කසාදයෙන් වැළකී සිටීමට කැමති යහපත් ස්වාමිපුරුෂයා වන අතර, ඔහුගේ බිරිඳ Melinda (de Armas) ට අනියම් සබඳතා ඇති බැවින් ඔහු රැඳී සිටියි. මෙලින්ඩාගේ එක් පෙම්වතියක් අතුරුදහන් වූ පසු, වික් ප්රධාන සැකකරු බවට පත් වේ අතුරුදහන් වීම තුළ.

ගැඹුරු දිය මත පදනම් වේ පැට්‍රීෂියා හයිස්මිත්ගේ 1957 නවකතාව (පිටුපස කතුවරයා දක්‍ෂ රිප්ලි මහතා) චිත්‍රපටයේ නලු නිළියන් ලෙස Tracy Letts, Lil Rel Howery, Finn Wittrock, Dash Mihok, Jacob Elordi, Kristen Connolly, Rachel Blanchard, Jade Fernandez, Michael Braun, Grace Jenkins, Brendan C. Miller සහ Devyn Tyler ඇතුළත් වේ.

චිත්‍රපටිය නිෂ්පාදනය කර ඇත්තේ Garrett Basch, Steven Zaillian, Guymon Casady, Ben Forkner, Arnon Milchan සහ Anthony Katagas විසිනි.

නරඹන ආකාරය ගැඹුරු දිය නොමිලේ මාර්ගගතව

ඔබට දැනටමත් තිබේ නම් හුලුඑවිට ඔබට ප්‍රවාහය ආරම්භ කළ හැක ගැඹුරු දිය ඔබගේ පහසුව අනුව. නමුත් ඔබ දායක වී නොමැති නම්, ඔබට නොමිලේ ප්‍රවාහය ආරම්භ කිරීමට පෙර ගත යුතු පියවර කිහිපයක් තිබේ.

ආරම්භ කිරීමට, ඔබ ප්‍රවාහ සැලැස්මක් තෝරා ගැනීමට අවශ්‍ය වනු ඇත. Hulu දැනට දින 30ක අත්හදා බැලීම් නොමිලේ පිරිනමයි, නමුත් ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන අවසන් වූ පසු, ඔබට Hulu හි දැන්වීම්-සහාය දක්වන සැලැස්ම අතර තෝරා ගැනීමට සිදුවේ. මසකට $6.99 (වසරකට $69.99) හෝ දැන්වීම්-රහිත සැලැස්ම $12.99 (වාර්ෂිකව $129.99). එකතු කරන හුළු මිටියක් ද තිබේ ඩිස්නි + හා ESPN+ ඔබේ සාමාජිකත්වයට මසකට 13.99. ඊටත් වඩා නාලිකා සඳහා, තිබේ Hulu + සජීවී රූපවාහිනිය මසකට $69.99 සඳහා.

Hulu මෑතක සිට ක්‍රමලේඛනය වේගවත් කර ඇත, එබැවින් දැන් සම්බන්ධ වීමට හොඳම කාලය වනු ඇත. මෙම ප්‍රවාහ විකල්ප පිළිබඳ මෙගා පුස්තකාලය ගැන නොදන්නා අය සඳහා, Hulu හි රූපවාහිනී වැඩසටහන් සහ චිත්‍රපටවල කථාංග දහස් ගණනක් ඇත අත්හැරීම, පාම් සහ ටොමී, මට ඔබේ පියා හමුවූ ආකාරය, බෝනික්කා මුහුණ, අත් සේවිකාවගේ කතාව, පරිපූර්ණ ආගන්තුකයන් නවයක්, ඩොප්සික්, ගොඩනැගිල්ලේ මිනීමැරුම් පමණි, නැවුම්, පිටවීමක් නැත හා නයිට්මේර් ඇලීනව කථාංග සමඟින් ඇබට් මූලික, හිම පතනය, පාම් ගැන දේ, උපාධිය, දින රේඛාව, සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව සහ අනෙකුත් වැඩසටහන් ජාල රූපවාහිනියේ හෝ කේබල් එකේ විකාශනය කිරීමෙන් පසු දින.

අලුතින් නිකුත් කරන ලද සහ ඉදිරියට එන Hulu මුල් පිටපත්වලට Amy Schumer’s ඇතුළත් වේ ජීවිතය සහ බෙත්, ඔබ මේ මිනිසා දැක තිබේද හා Kardashians.

Next Post

ස්ටේලි ගේම්කොක්ස්ගේ පළමු වටයේ ජයග්‍රහණය 'දිරිගන්වනසුලු' ලෙස හඳුන්වයි

Fri Mar 18 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.