ගෑස් රුපියල් 2000කින් වැඩි වෙයිද?

ලිට්‍රෝ සමාගම ගෑස් සින්ඩරයකින් රුපියල් 2000 ක පාඩුවක් ලබන නිසා ගෑස් මිල කළමනාකරණය කර ලිට්‍රෝ ගෑස් සමාගම රැකගැනීමට කටයුතු කරන්නැයි ලිට්‍රෝ ගෑස් සමාගම සුරැකීමේ සංවිධානය බලධාරීන්ගෙන් ඉල්ලා සිටියි.

Next Post

Executive Turntable: EMI Names Co-President, Capitol Hires Marketing SVPs

Fri Mar 18 , 2022
Jo Charrington has been named co-president at EMI Records alongside Rebecca Allen, effective immediately. With the appointment, Capitol UK’s roster and team are merging with the wider EMI family, giving Capitol artists access to EMI’s teams and expertise. Charrington, who has been at Capitol for nine years and who became […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.