චීනයේ වානේ දැවැන්තයා වන Baowu හම්බන්තොට ආයෝජනය කිරීමේ ශක්‍යතා අධ්‍යයනයක් කිරීමට

චීනයේ ශ්‍රී ලංකා තානාපති ආචාර්ය පාලිත කොහොන, අන්හුයි හි Ma’anshan හි Baowu Steel සමූහ ව්‍යාපාර කාර්යාල වෙත ගොස් ශ්‍රී ලංකාවේ ආයෝජන විභවයන් පිළිබඳව සාකච්ඡා කිරීම සඳහා ජ්‍යෙෂ්ඨ කළමනාකාරීත්වය හමුවිය. Baowu Steel විසින් ශ්‍රී ලංකාවේ හම්බන්තොට ප්‍රදේශයේ සැලකිය යුතු ආයෝජනයක් සිදු කිරීම පිළිබඳ ශක්‍යතා අධ්‍යයනයක් සකස් කරනු ඇත. සීමාසහිත China Baowu Steel Group Corp., සාමාන්‍යයෙන් Baowu ලෙස හැඳින්වේ, […]

Next Post

හෙටත් පැය 3 යි විනාඩි 45 විදුලි කපයි

Fri Mar 18 , 2022
විදුලි ජනනය සඳහා ප්‍රමාණවත් ඉන්ධන නොමැති වීම නිසා හෙට (19) ‘ඒ’ සිට ‘එල්’ දක්වා කලාප 12 ට පැය තුනයි විනාඩි 45 ක් විදුලිය කප්පාදු කරන බව ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය ඊයේ (18) පස්වරු පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.