ජැක්සන්විල් ප්‍රාන්තය පරාජය කිරීමේදී ස්මිත් ඕබර්න් මෙහෙයවයි

ජබාරි ස්මිත් ලකුණු 20ක් සහ 14ක් ලබා ගනිමින් ශ්‍රේණිගත කිරීම් 15කින් යුත් ජැක්සන්විල් ප්‍රාන්තයේ පළමු වටය 80-61ක් ලෙස බිඳ දමමින් 2-ශ්‍රේණිගත කොටි කණ්ඩායම මෙහෙයවීය.

Next Post

ලිසෝ 'සත්‍ය රිදවයි' ගීත රචනය පිළිබඳ නඩුවක් විසඳයි

Fri Mar 18 , 2022
ලිසෝ ඇය සම්බන්ධයෙන් වසර ගණනාවක් තිස්සේ පැවති නඩුව අවසන් කිරීමට සමථයකට පැමිණ ඇතසත්යය රිදෙනවා,” ගීත රචකයින් තිදෙනෙකු විසින් ගොනු කරන ලද අතර ඔවුන් ඇයගේ ග්‍රැමී ජයග්‍රාහී ජයග්‍රහණයක් නිර්මාණය කිරීමට උදව් කළ බව ප්‍රකාශ කළහ. සිකුරාදා (මාර්තු 18) ලොස් ඇන්ජලීස් ෆෙඩරල් උසාවියේ ගොනු කරන ලද මෝසමක දී, දෙපාර්ශවයේම නීතිඥයින් කියා සිටියේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.