ටෝන්ස් සහ මම කාන්තාරයේ තනියම ‘ඇස් බොරු කියන්න එපා’ සංගීත වීඩියෝව: නරඹන්න

ටෝන්ස් සහ අයි ප්‍රස්ථාර ගිනි තැබූ ධාවන පථයක් වන “ඩාන්ස් වඳුරා” සමඟ සිහින සවාරියක් තිබුණා, ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ එක්සත් රාජධානියේ වාර්තා බිඳ දැමූ අතර සියලුම වේදිකාවන් හරහා ප්‍රවාහ බිලියන හතක් පසුකර ඇත.

එය 2019 මැයි මාසයේදී නිකුත් කිරීමෙන් පසුව සහ ශුන්‍ය ප්‍රචාරණයක් සහිතව, “Dance Monkey” පෙර නොවූ විරූ ලෙස සති 24ක් ARIA කේවල ප්‍රස්ථාරය පාලනය කළ අතර, සති 11ක් සඳහා නිල එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාරය මෙහෙයවූ අතර එය ඒකල කාන්තා කලාකරුවෙකු සඳහා වූ වාර්තාවකි.

“Dance Monkey” Billboard Hot 100 හි Top 5 වෙත ද ගිය අතර RIAA විසින් හය වතාවක් ප්ලැටිනම් සහතිකය ලබා ඇත.

එය ප්‍රවාහ ලෝකයේ කිං කොං ය. Tones ඉදිරියට ගියත්.

එක් වරක් බස් කාරයා ආපසු පැමිණෙන්නේ “ඇස් බොරු නොකියයිටෝන්ස්, නික් කොසාකිස් සහ ලියම් කෙලී විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද නිල සංගීත වීඩියෝවක් සමඟින්, කණ්ඩායම යූ ටියුබ් හි බිලියන 1.8ක් නරඹා ඇති “ඩාන්ස් වඳුරා” වීඩියෝව පිටුපසින්.

එහි, ටෝන්ස් පාළුකරයේ සහ මකුණන්ගේ ක්ෂේම භූමියකට පැකිලීමට පෙර පාළුකරයේ තනි වී සිටින බව සොයා ගනී.

ගීතය, ටෝන්ස් පැහැදිලි කරයි, “යමෙකුගේ / යමක් විශාල පාඩුවක් ගැන ලියා ඇත,” එකතු කරමින්, “සංගීත වීඩියෝවෙන් පිළිබිඹු වන්නේ තනිකම, නමුත් තනිකම නොවේ. රිදෙන දෙයකින් මිදී, එය අවසන් වුවද, වෙනත් තැනක සිටීමට සතුටු වේ. ”

“Eyes Don’t Lie” ඇගේ පළමු ඇල්බමය නිකුත් කිරීමෙන් පසු Tones (සැබෑ නම Toni Watson) වෙතින් පළමු නව සංගීතය සනිටුහන් කරයි. Madhouse වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමුඑය පසුගිය ජූලි මාසයේදී පහත වැටී වහාම ඕස්ට්‍රේලියාවේ ජාතික ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ස්ථානයට පත් විය.

“ඇස් බොරු නොකියන්න” පහතින් නරඹන්න.

Next Post

කේම්බ්‍රිජ් පවසන්නේ ඇය වැන්ඩි ඩබ්ලිව්එන්අයිටී ජයග්‍රහණයෙන් සතුටට පත් වූ බවයි

Fri Mar 18 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.