ඩීසල් ටොන් 40,000 ඉරිදා මෙරටට

ශ්‍රී ලංකාවට ඉන්දීය ණය ආධාර යටතේ හිමිවන පළමු ඩීසල් තොගය ලබන ඉරිදා (20) ළඟාවීමට නියමිත බව ලංකා ඛනිජ තෙල් සංස්ථාවේ නිලධාරියෙක් පැවසීය.

Next Post

ටෙම්පෝ සංගීත පරීක්ෂණ නාමාවලිය විකිණීම

Fri Mar 18 , 2022
Tempo Music එහි සංගීත ව්‍යාපාරයේ වසර තුනක කෙටි කාලය දැනටමත් ප්‍රතිලාභදායක පිටවීමක් ලබා දෙන්නේ දැයි සොයා බැලීමට විභව අලෙවියක් සඳහා ජලය පරීක්ෂා කරයි. මෙම පුවත මුලින්ම වාර්තා කළේ ය ලොව පුරා සංගීත ව්‍යාපාරය බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 17) සහ මූලාශ්‍ර පවසන්නේ ආයෝජන බැංකු සමාගමක් වන Moelis & Co. ගනුදෙනුව මිලදී ගැනීම සඳහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.