දකුණු කැරොලිනාව හොවාර්ඩ් මත මිටිය පහළට තබයි

ගේම්කොක්ස් ඔවුන් NCAA තරඟාවලියේ මුල් වටයේ පළමු වටයේ 16-වන හොවාර්ඩ්ට එරෙහිව ලකුණු 79-21 ක ප්‍රමුඛ ජයග්‍රහණයක් ලබා ගැනීමට හේතුව පෙන්වයි.

Next Post

පෝල් සයිමන් සාප්පු සවාරි සයිමන් සහ ගාර්ෆන්කල් වාර්තා කළ රාජකීයයන්

Fri Mar 18 , 2022
වසරකට පසුව පෝල් සයිමන් ඔහුගේ ගීත නාමාවලිය Sony Music Publishing වෙත විකුණා ඇත, ජනප්‍රිය කලාකරුවා දැන් ඔහුගේ Simon & Garfunkel පටිගත කළ කෘතිවලින් ඔහුගේ ප්‍රධාන පටිගත කිරීමේ කර්තව්‍යය මිලදී ගනිමින් සිටින බව බහු මූලාශ්‍ර පවසයි දැන්වීම් පුවරුව. 1971 වසරේ ග්‍රැමී ඇල්බමය ඇතුළුව 1964 සිට Columbia/Sony සඳහා ඔවුන් දෙදෙනා විසින් පටිගත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.