නෝමානි චිත්තවේගීය ආරෝපණය කළ නව ගීතය ‘ෆෙයාර්’ එළිදක්වයි: සවන් දෙන්න

පටන් අරන් මාස නවයක් වෙනවා නෝර්මානි සමඟ ඇයගේ “Wild Side” සහයෝගීතාව එළිදක්වන ලදී කාඩි බී 2021 ජූලි මාසයේදී සහ, බලාපොරොත්තු වූ පරිදි, රසිකයන් එතැන් සිට නව සංගීතය සඳහා කැසීම ඇති විය. සිකුරාදා (මාර්තු 18) ගායිකාව යාඥාවලට පිළිතුරු දුන්නේ, ඇය අතිශයින් අපේක්‍ෂා කළ “ෆෙයාර්” ගීතය එළිදැක්වූ අවස්ථාවේදීය.

HARV විසින් නිෂ්පාදනය කරන ලද මෙම ගීතය, හෘද ස්පන්දනය වැනි ශබ්දයක් ඇති ස්පන්දන බාස් ධාවන පථයක් හරහා නැඟෙන සුසංයෝගයක් සමඟින් නෝමානි මෘදු ලෙස කෙඳිරිගාමින් සිටිනු සොයා ගනී. “ඔබ ඉදිරියට යාම සාධාරණද, ‘මම දිවුරනවා මම එසේ නොකළ බව මම දිවුරනවා,” ඇය Abby Keen, HARV සහ Felisha King Harvey සමඟ එක්ව ලියූ “Fair” හි ගායනයේදී ගායනා කරයි.

“මෙම ගීතය මගේ වඩාත්ම අවදානමට ලක්විය හැකි මොහොතකින් මා අල්ලා ගනී” යනුවෙන් නෝර්මානි ගීතය පිළිබඳව මාධ්‍ය ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “මෙම වාර්තාව බෙදාගැනීම මා අපහසුතාවයට පත් කරයි, මන්ද ඔබ කිසි දිනෙක මා මෙතරම් ආලෝකයෙන් දැක නැති බැවිනි. ඔබ මා ගැන වැඩි යමක් නොදන්නා බව ඔබට හැඟිය හැකි බව නිසැකවම දනී, නමුත් එය මා ආරක්ෂා කරන බවක් දැනෙන්නේ එය නිසා පමණි. මම ඇත්තටම මට මෙතනට යන්න දෙන්න කියලා බල කරනවා. මෙය මට විශාල වන අතර මෙම කලා කෘතිය අනුනාද වනු ඇතැයි බලාපොරොත්තු වේ. ආදරය ලස්සනයි ඒත් හරිම භයානකයි. මම ඔබට සඳට සහ පසුපසට නමස්කාර කරමි.

“ෆෙයාර්” නිකුතුව සැමරීම සඳහා නෝර්මානි සිය නවතම ගීතය ප්‍රථම වරට සජීවීව ගායනා කිරීමට සූදානම් වේ අද රාත්‍රියේ ප්‍රදර්ශනය Jimmy Fallon රංගනයෙන් දායක වේ.

සවන් දෙන්න සාධාරණ සහ නරඹන්න අද රෑ සංදර්ශනය කාර්ය සාධනය පහතින්.

Next Post

සරුසාර කුඹුරු ඉඩම්වලත් වැලි කැණීම්

Fri Mar 18 , 2022
සොයන්න ගියාමත් යම් යම් දෙයක් එනවා – අමාත්‍යාංශය මහින්ද අමරවීර රටේ සංවර්ධන කටයුතු වෙනුවෙන් වැලි අවශ්‍ය වුවද, වැලි අවශ්‍ය වුවද, නීතිවිරෝධී ක්‍රමවේද යටතේ අද සමහර විට ප්‍රබල පරිසර හානියක් සිදුවී ඇත. නිද්‍රාශීලි පිළිවෙතක් ගැන කණගාටුවට කරුණකි. මේ පුවත ඊට කදිම නිදසුනකි. භූ විද්‍යා සමීක්ෂණය සහ පතල් කාර්‍යාංශයේ නීති රෙගුලාසිවලට අනුව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.