පමා නොවී අයි.එම්.එෆ් ගියා නම් රට මේ තරමට කඩා වැටෙන්නේ නෑ

ශ්‍රී ලංකාවට මෙතරම් දරුණු ආර්ථික අර්බුදයකට මුහුණ දෙන්නට සිදුවූයේ ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලට යෑම ප්‍රමාද වූ නිසා බව එක්සත් ජාතික පක්ෂ නායක සහ හිටපු අග්‍රාමාත්‍ය රනිල් වික්‍රමසිංහ මහතා පැවසීය.

Next Post

MSG ගෝල ස්ථාන වල සභාපති ලූකස් වොට්සන් නම් කරයි

Fri Mar 18 , 2022
ව්යාපාරික සන්නාමයේ ප්රවීණ ලූකස් වොට්සන් Madison Square Garden Entertainment Sphere ස්ථාන මෙහෙයවීමට තට්ටු කර ඇත. වොට්සන් MSG Sphere හි සභාපති ලෙස මාර්තු 28 වන දින නිල වශයෙන් සමාගමට සම්බන්ධ වනු ඇත. පළමු MSG Sphere ස්ථානය – ලාස් වේගාස් හි Venetian හි MSG ගෝලය – දැනට ඉදිවෙමින් පවතින අතර 2023 දෙවන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.