පළමු රට: කැරී අන්ඩර්වුඩ්, පාකර් මැකොලම්, චාල්ස් කෙලී සහ තවත් අයගෙන් නව සංගීතය

පළමු රට මෙම සතියේ අතහැර දැමූ හොඳම නව රට ගීත, වීඩියෝ සහ ඇල්බම වල සම්පාදනයකි. මෙතන, කැරී අන්ඩර්වුඩ් හොල්මන් නව ධාවන පථයක් නිකුත් කරයි, අතර පාකර් මැකලම් හා චාල්ස් කෙලී වෙතින් සම්භාව්‍ය තනු කිහිපයක් ආවරණය කරන්න ජෝර්ජ් සමුද්ර සන්ධිය හා රේ චාල්ස්.

කැරී අන්ඩර්වුඩ්, “භූත කතාව”

ඔහු සිත් තැවුලට පත් වූ නමුත් ඇගේ මතකය ඔහුව හොල්මන් කරන බව ඇය සහතික කරයි. Josh Kear, Hillary Lindsey සහ David Garcia විසින් ලියන ලද මෙම සිනිඳු ගීතය, සෑම තැනකම තම හිටපු පෙම්වතාගේ මතකයේ කම්මුල්වලට මුණගැසෙන හිටපු පෙම්වතෙකුගේ ප්‍රේරක පද රචනා සමඟ මිහිරි waltz තනුවක් මුසු කරයි.

මෙම ගීතය “හෘද ස්පන්දනය” හෝ “යමක් වතුරේ” වැනි ගීතවල නිර්මල නිෂ්පාදනය සමඟින් “කළු කැඩිලැක් දෙකක්” වැනි පැරණි අන්ඩර්වුඩ් ජනප්‍රිය චිත්තවේගීය රාමුව මුසු කරයි. අන්ඩර්වුඩ් ඇගේ සිවිලිම සීරීම් කරන ඉහළ අෂ්ටක සඳහා ප්‍රසිද්ධ වුවද, “අවතාර කතාව” අවසන් වන්නේ ඇගේ උණුසුම්, ලෙලි සහිත පහළ ලේඛනයේ දුර්ලභ ඉස්මතු කිරීමකිනි.

High Valley දස්කම්. ඈන් විල්සන්, “කවුරුහරි ඒ කෙල්ලට කියන්න”

High Valley’s Brad Rempel CCM නවකයෙකු වන ඈන් විල්සන් සමඟ මෙම උද්දීපනය කරන යුගලයේ කණ්ඩායම්, සැබෑ ආදරය සහ ස්වයං-පිළිගැනීම විශ්වාස කිරීමට අරගල කරන තරුණියකගේ කතාව විස්තර කරයි. ඔවුන්ගේ තද වාක්‍ය ඛණ්ඩය සහ සිසිල් සුසංයෝගය උද්දීපනය කරන මෙම ස්මාර්ට් ගායන යුගලය අවධාරනය කරන ඝෝෂාකාරී ගිටාර් සහ අත්පුඩි වලින් ගීතය රැලි ගැසෙයි. Rempel මෙම ගීතය ලිව්වේ Jason Gant සහ Matthew Joseph Rogers සමඟිනි.

ඩෙබොරා ඇලන්, “පැට්සි ක්ලයින් පිස්සු”

ඇලන් මෙම පියානෝ වාදනය කළ හද කම්පා කරවන ගීතයට උගුරේ, ප්‍රඥාවෙන් පිරුණු විදැහුම්කරණයක් ගෙන එයි, එය “නිල් ඇස් අඬන වැස්ස” සහ “හලෝ වෝල්ස්” සිට “දිගු කළු දුම්රිය” දක්වා බොහෝ රට සම්භාව්‍යයන් නම් කරයි. මෙම ගීතය ඇගේ නව ඇල්බමයට ඇතුළත් කර ඇත සිහින දකින කලාවඒකත් අද නිකුත් වෙනවා.

මේගන් ලින්සි, “ඔබට මාව අවශ්‍ය නම් එපා”

ලුසියානා ස්වදේශික ලින්සි, Daru Jones, Jon Jackson සහ Ty Bailie ඇතුළු සංගීතඥයන් සමඟ එක්ව මෙම නිල් ඇස් ඇති ආත්ම ධාවන පථයේ ඇගේ මුල්වලට නැවත පැමිණේ. ඇය කලහකාරී සබඳතාවයකින් මිදී ඇති අතර ඇයව තනි කරන ලෙස ඇගේ හිටපු අයට පැවසීමට අපහසු නැත. ගායන කණ්ඩායමක්, සැක්සෝෆෝන් සහ ඕගන් වාදනය මගින් මෙහෙයවනු ලබන මෙම ධාවන පථය ලින්සිගේ බලාගාරය, පූර්ණ-ශරීර ගායනය වෙන කවරදාටත් වඩා බලවත් බව සනාථ කරයි.

මැඩ්ලයින් එඩ්වර්ඩ්ස්, “පෝර්ට් සිටි”

පසුගිය වසරේ, එඩ්වර්ඩ්ස් CMA සම්මාන උළෙලේදී ඉදිරිපත් වූ අතර, මිකී ගයිටන් සහ බ්‍රිට්නි ස්පෙන්සර් සමඟ එක්ව ගයිටන්ගේ “ලව් මයි හෙයාර්” හි ප්‍රසංගය සඳහා ඇගේ හඬ ලබා දුන්නේය. මෙහිදී, එඩ්වර්ඩ්ස් ඇගේ පිරිසිදු හඬින් නැෂ්විල් වෙත ගිය ගමනක් නැවත පැවසීමට ලබා දෙයි.

“සමහර විට, මට මගේම මනසින් නැති වී යන බවක් දැනේ / මම ඉතිරි කළ දේ මම කවදා හෝ සොයා ගනු ඇතැයි බලාපොරොත්තු වෙමි,” ඇය ගායනා කරයි. ගායනයෙහි ඇති සීමිත පරාසය එඩ්වර්ඩ්ස් හට ඇගේ කටහඬේ සම්පූර්ණ බලය ප්‍රදර්ශනය කිරීමට බාධාවක් වුවද, ගීතයේ පද හැඟීම්වලින් ගිලී යයි.

රේ වයිලි හබාර්ඩ් දස්කම්. Heathens සංගීත කණ්ඩායම, “මංමුලා සහගත මිනිසා”

දශක පහක සංගීතයේ වඩාත්ම අමු ගීත රචනා කිහිපයක් නිර්මාණය කිරීමත් සමඟ, 75 හැවිරිදි හබාර්ඩ්, විලී නෙල්සන් සිට වයිනෝනා ජඩ් දක්වා නව සාරාංශ සහයෝගිතාකරුවන් සමඟ නැවත පැමිණේ. සහය රංගනයත් ව්‍යාපෘතිය, අද නිකුත් වේ. මෙම කැපී පෙනෙන ධාවන පථයේදී, හබාර්ඩ් එරික් පල්ලිය සමඟ එක්ව ලියූ “ඩෙස්පරේට් මෑන්” ගීතය ඔහුගේම ගත කිරීමක් ඉදිරිපත් කරයි. මෙම ගීතය පල්ලියේ 2018 ඇල්බමයේ ප්‍රධාන තනි සහ මාතෘකා ගීතය බවට පත්විය. මෙහිදී, Hubbard The Band of Heathens සමඟ හවුල් වන අතර, මෙම sissling, racous rocker හබ්බාර්ඩ්ගේ කටහඬින් ප්‍රතිලාභ ලබයි, එය සමච්චල් කිරීමට වඩා රළු සහ අවතක්සේරු කරයි. දැවෙන හාර්මොනිකා සහ තෙල් සහිත ගිටාර් වැඩ සාදයට එකතු කරයි.

පාකර් මැකලම්, “ඔබේ ආදරය මා සමඟ රැගෙන යාම”

මැකලම් ඔහුගේ දෙවන අංක 1 ස්ථානයට පත් විය දැන්වීම් පුවරුව Country Airplay “To Be Loved By You.” මෙන්න, ඔහු තවත් ටෙක්සාන් ප්‍රාන්තයේ ජනප්‍රවාදගත ජෝර්ජ් ස්ට්‍රේට් වෙත උපහාරයක් පුද කරන්නේ, ස්ට්‍රේට් හි 1997 හි ජනප්‍රිය “කැරිං යුවර් ලව් විත් මා” සමඟිනි. McCollum ගේ වාක්‍ය ඛණ්ඩයට සහ විවේකීව බෙදා හැරීමට Strait බලපෑමක් ඇති කර ඇති බව පැහැදිලිය, සහ McCollum දක්ෂ ලෙස ඉදිරිපත් කරයි.

ස්ටීවන් ලී ඔල්සන්, “නැෂ්විල් හෝ කිසිවක්”

Keith Urban ගේ “Blue Ain’t Your Colour” සහ Kip Moore ගේ “More Girls Like You” ඇතුළු ජනප්‍රිය ගීත ලිවීම සඳහා ප්‍රසිද්ධ වූ Olsen, Johnny Cash සහ Garth ගේ සංගීතය විස්තර කරන මෙම R&B කේන්ද්‍ර කරගත් ධාවන පථයේ ඔහුගේම Nashville කතාවට උපහාර දක්වයි. බෲක්ස් ඔහුව සංගීත නගරයට ගෙනාවා. “තවමත් මගේ පළමු ගිටාරය ලබා ගත්තා, අම්මා තවමත් මගේ ලොකුම රසිකයා/ තවමත් එම තරුව වෙත ළඟා වෙනවා, තවමත් උපස්ථ සැලැස්මක් නැහැ,” ඔහු ගායනා කරන්නේ, තරුණ සිහින දකින්නෙකුගේ උද්යෝගිමත්, අභිලාෂකාමී හැඟීම රඳවා තබා ගනිමින්, සාර්ථකත්වයේ අවස්ථාවන් පිළිබඳව පැහැදිලි ඇස් ඇතිවය. තරඟකාරී කර්මාන්තයක.

චාල්ස් කෙලී, “ජෝර්ජියාව මගේ මනසේ”

Lady A සාමාජිකා Kelley සෑම විටම කැපී පෙනුනේ ත්‍රිත්වයේ දිලිසෙන පොප්-කන්ට්‍රි සන්නාමය වෙත ඔහුගේ ආත්මීය කම්පනය ගෙන ඒම සඳහා ය. මෙන්න, ඔහු ඔගස්ටා නැෂනල් ගොල්ෆ් ක්ලබ්හි මාස්ටර්ස් දක්වා ඊඑස්පීඑන් සඳහා නිල වෙළඳ දැන්වීම් සඳහා මෙම 1960 රේ චාල්ස් ප්‍රමිතිය ආවරණය කරයි. ඔහුගේ විදැහුම්කරණය බ්ලූසි ගිටාර් වැඩ සඳහා නූල් අතුගාන අතර, මෙම පිරිපහදු කළ විදැහුම්කරණය කෙලීගේ කටහඬ එහි ආත්මීය උපරිමයෙන් පළ කරයි.

Next Post

බස්නාහිර පාසල්වල වර්ෂාවසාන විභාග කල්යයයි

Fri Mar 18 , 2022
කඩදාසි හිඟය නිසා බස්නාහිර පාසල්හි 9, 10 සහ 11 යන ශ්‍රේණිවල වර්ෂාවසාන විභාගය අප්‍රේල් මස නිවාඩුවෙන් පසුව පවත්වන්නැයි බස්නාහිර පළාත් අධ්‍යාපන අධ්‍යක්ෂකවරයා පාසල් ප්‍රධානීන්ට දැනුම්දී තිබේ.

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.