පළාත් කිහිපයක සවස 2 න් පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි

බස්නාහිර පළාතේත් ගාල්ල සහ මාතර දිස්ත්‍රික්කවලත් වැසි වාර කිහිපයක් ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

පාසල් සිසුන් පිරිසක් ගමන් ගත් බස් රථයක් අනතුරක

Fri Mar 18 , 2022
සිසුන් 15ක් රෝහල් ගත කරේ පාසල් සිසුන් පිරිසක් රැගෙන මාතර සිට ගමන් කරමින් සිටි බස් රථයක් වලස්මුල්ල හඳුගල සැලසුම් කරවත්ත ප්‍රදේශයේදී අනතුරට ලක්වී තිබේ. අනතුරෙන් සිසුන් 15කට වැඩි පිරිසක් තුවාල ලබා රෝහල් ගත කර ඇති බව වාර්තා වෙයි. එම බස් රථයේ සිසුන් 30කට ආසන්න පිරිසක්, ගුරුවරුන් දෙදෙනෙක් සහ දෙමව්පියන් 6 […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.