ප්‍රදේශ කිහිපයක ජල සැපයුමේ හදිසි බිඳ වැටීමක්

ජල නල මාර්ගයක හදිසි බිඳවැටීමක් හේතුවෙන් දෙහිවල ගල්කිස්ස මහ නගර සභා බල ප්‍රදේශය, රත්මලාන, කොළඹ 5 සහ කොළඹ 6, බත්තරමුල්ල, පැලවත්ත, උඩුමුල්ල සහ හිඹුටාන යන ප්‍රදේශවලට අද (18) රාත්‍රී සිට පැය 24 ක කාලයකට ජල සැපයුම අත්හිටුවන බව ජල සම්පාදන හා ජලා ප්‍රවාහන මණ්ඩලය පවසයි.

Next Post

SEVENTEEN ගේ හතරවන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය පැමිණෙන විට මෙන්න

Fri Mar 18 , 2022
දහහත්ගේ නැවත පැමිණීම ළං වෙමින් තිබේ. K-pop සමූහයේ කළමනාකරණ සමාගම වන ප්ලෙඩිස් එන්ටර්ටේන්මන්ට්, රසිකයින්ට නව සංගීතය අපේක්ෂා කළ හැක්කේ කවදාද යන්න පිළිබඳව බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 17) කෙටි ප්‍රකාශයක් නිකුත් කළේය. ප්‍රකාශය කියවා ඇත,”SVENTEEN මැයි මාසයේදී සම්පූර්ණ දිග චිත්‍රාගාර ඇල්බමයක් සමඟ නැවත පැමිණීමට සූදානම් වේ. ඇල්බමය නිකුත් කරන දිනයක් ගැන ප්ලෙඩිස් කිසිදු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.