පාක්ෂිකයන්ට කළ තර්ජන ගැන රුවන්ගෙන් පොලිස්පතිට පැමිණිල්ලක්

එක්සත් ජාතික පක්ෂ නාගරික මන්ත්‍රීවරියක ගේ නිවසකට ප්‍රහාරයක් එල්ල කිරීම සහ බොරලැස්ගමුවේ පක්ෂ ක්‍රියාකාරිනියකට තර්ජනය කිරීම පිළිබඳව සාධාරණ පරීක්ෂණයක් කරන්නැයි එක්සත් ජාතික පක්ෂය නියෝජ්‍ය නායක රුවන් විජයවර්ධන මහතා පොලිස්පති සී. ඩී. වික්‍රමරත්න මහතාගෙන් ලිඛිත ඉල්ලීමක් කර තිබේ.

Next Post

යාර්ඩ් ඇක්ට් ටෝක්ස් මංගල ඇල්බමය 'ද ඕවර්ලෝඩ්,' වසර සහ වසර සමඟ අංක 1 සඳහා සටන් කරයි | SXSW 2022

Fri Mar 18 , 2022
බ්‍රිතාන්‍ය රොක් සංගීත කණ්ඩායම Yard Act විසින් SXSW හි Billboard සමඟ පළමු වරට ඇමරිකාවේ ප්‍රසංගය කිරීම, ඔවුන්ගේ පළමු ඇල්බමය ‘The Overload’ සහ UK ඇල්බම් ප්‍රස්ථාරයේ වසර සහ වසර වලට එරෙහිව අංක 1 සඳහා සටන් කිරීම සහ 2022 දී ඔවුන්ට ඊළඟට ඇති දේ ගැන කතා කළේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.