මහරගම නගර සභා රැස්වීම මධ්‍යට තහනම් වෙයි

මාධ්‍යවේදීන්ට නගරසභා රැස්විම අද තහනම් කිරීමත් සමග ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ් මන්ත්‍රී කණ්ඩායමක් ඊට විරෝධය දැක්වීමත් සමග මාසික සභා රැස්වීම දැඩි උණුසුම් මුහුණුවරක් ගත්තේය.

Next Post

මූනා 'ඕනෑම දෙයක් මිස මා' මත තේ ඉසින්න, ෆෝබ් බ්‍රිජ්ස්ට ඇයට ලැබිය යුතු ගෞරවය දෙන්න

Fri Mar 18 , 2022
ඔවුන් නිකුත් කරන නව සංගීතය සම්බන්ධයෙන් ගත් කල, ඉන්ඩි-පොප් ත්රිත්වය මුනා ඔවුන් සෑම විටම කළ දේ ඔවුන් කරන බව පැහැදිලි කිරීමට අවශ්‍යයි: “සියලු ගීත සිත් ඇදගන්නා සුළු ය, මන්ද අපි මුනා ය,” ගිටාර් වාදක ජොසෙට් මස්කින් සිනාසෙමින් පවසයි. “අපි එක දෙයකට ඇලී සිටීමට කැමති නැත, මෙම වාර්තාව අපගේ අවසන් දෙකට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.