මූනා ‘ඕනෑම දෙයක් මිස මා’ මත තේ ඉසින්න, ෆෝබ් බ්‍රිජ්ස්ට ඇයට ලැබිය යුතු ගෞරවය දෙන්න

ඔවුන් නිකුත් කරන නව සංගීතය සම්බන්ධයෙන් ගත් කල, ඉන්ඩි-පොප් ත්රිත්වය මුනා ඔවුන් සෑම විටම කළ දේ ඔවුන් කරන බව පැහැදිලි කිරීමට අවශ්‍යයි: “සියලු ගීත සිත් ඇදගන්නා සුළු ය, මන්ද අපි මුනා ය,” ගිටාර් වාදක ජොසෙට් මස්කින් සිනාසෙමින් පවසයි. “අපි එක දෙයකට ඇලී සිටීමට කැමති නැත, මෙම වාර්තාව අපගේ අවසන් දෙකට වඩා බොහෝ දුර යයි.”

සංගීත කණ්ඩායම සමඟ වාඩි විය දැන්වීම් පුවරු ජේසන් ලිප්ෂුට්ස් හි SXSW 2022 හි කොටසක් ලෙස Samsung | Billboard Galaxy House සම්මුඛ පරීක්ෂණ මාලාව. ඔවුන්ගේ අලුත් ගීතය ගැන කතා කරමින්”ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම” මෙන්ම ඔවුන්ගේ ඉදිරියට එන ස්වයං-මාතෘකා තෙවන ඇල්බමයප්‍රධාන ගායන ශිල්පී Katie Gavin පවසන්නේ ඔවුන් බලාපොරොත්තු වූ වඩාත් ධනාත්මක, උද්යෝගිමත් කම්පනය සඳහා රසිකයන් හොඳින් ප්‍රතිචාර දැක්වීම ගැන තමා සතුටු වූ බවයි.

“මම හිතන්නේ එය තවමත් ගිලෙමින් පවතිනවා, ඔබ සමඟ අවංක වීමට – අපට බොහෝ ආදරය ලැබෙනවා, එබැවින් ඔබ එය ලබා ගැනීමට සහ එය විශ්වාස කිරීමට උත්සාහ කරන්න,” ඇය පවසයි. “ජීවිතයේ දුෂ්කර දෙයක් ගැන ගීතයක් එළිදැක්වීම ඇත්තෙන්ම විශිෂ්ටයි, නමුත් ඔබ ගැන විශාල විශ්වාසයක් ඇතිව එය හරහා ගමන් කරමින් එය සමරමින්, ‘මම මට හරි දේ කරන්නම්, සහ එය හොඳ වනු ඇතැයි මම විශ්වාස කරමි’ … මෙම වාර්තාවේ තව ටිකක් සතුටක් සහ ආත්ම විශ්වාසයක් ඇත, එබැවින් එම ගීතය එහි හොඳ නිරූපණයක් යැයි මම සිතමි.

නිවේදන ගීතය ලෙස “ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම” නිකුත් කිරීම කාගේ අදහසකටද? “මට එය අත්හැරිය යුතුයි, එය ෆීබිගේ ඇමතුමයි,” ගිටාර් වාදක නයෝමි මැක්පර්සන් පවසන්නේ ඔවුන්ගේ ලේබල් හිමිකරු සහ සහකරු වෙත යොමු කරමිනි. ෆෝබ් පාලම්. “අපි විවිධ ගීත කිහිපයක් අතර ගැවසෙමින් සිටියෙමු, එවිට ඇයට එය තදින්ම දැනුණා. ඉතින් අපි, ‘අපි ඔබව විශ්වාස කරන්නෙමු’ වැනි වූ අතර, මිනිසුන් ඇත්තටම එයට කැමති බව පෙනේ … එසේ කෑගසයි!”

තිදෙනාම එකඟ වන්නේ එය තවමත් ක්‍රියාත්මක වීම අති යථාර්ථවාදී බවයි කනගාටුදායක කර්මාන්තශාලා වාර්තා, සහ ව්‍යාපාරය සඳහා Bridgers ගේ යෝග්‍යතාවය ආරම්භයේ සිටම ඇය සමඟ වැඩ කිරීමට ඔවුන් උනන්දු වූ බව එකතු කරන්න. “අපි ඇයට ගොඩක් ගරු කරනවා,” මස්කින් පවසයි. “අපි Saddest වෙත අත්සන් කිරීමට එක් හේතුවක් නම්, අපි ඇත්තටම ෆීබි අලෙවිකරණ දක්ෂයෙක් යැයි සිතීමයි … ඇයගේ සෑම සෞන්දර්යයක්ම ඇය වන අතර ඇය ඉතා සාපේක්ෂයි. ඇය රජෙක්, ඇය සමඟ වැඩ කිරීමට ලැබීම ගැන අපි ඇත්තටම සතුටු වෙනවා.

ඔවුන්ගේ ස්වයං-මාතෘකා ඇල්බමය, ජූනි 24 වන දින Saddest Factory හරහා නිකුත් කිරීමට නියමිතයි, 2020 මුල් භාගයේ සිට ක්‍රියාත්මක වෙමින් පවතින අතර, වසංගතය වැළඳී ටික කලකට පසු, සංගීත කණ්ඩායම ඔවුන්ගේ පැරණි ලේබලය වන RCA රෙකෝඩ්ස් විසින් ඉවත් කරන ලදී. “ටිකක් නැති වූ බවක්” දැනෙමින් තිදෙනා වසංගතයේ සිරවී සිටියදී නව සංගීතය ලිවීමට සහ පටිගත කිරීමට එකතු විය. “අපට LA හි මිතුරියක් සිටියේය, ඇය ඇගේ චිත්‍රාගාරය අපට කුලියට දීමට වඩා ලාභදායී ලෙස ඇගේ චිත්‍රාගාරය අපට කුලියට දීමට කැමති විය, අපි එහි වැඩ කළේ අපට මාස කිහිපයක් 9 සිට 5 දක්වා වූවාක් මෙනි,” ගාවින් කියයි. “දැන් අපි එයින් එළියට එනවා, අපට තවමත් එය කිරීමට සිදු වූයේ මන්දැයි ප්‍රශ්න කිරීමට මෙම විශාල ප්‍රතිලාභයක් ඇත.”

ඔවුන්ගේ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය පිළිබඳ ප්‍රවෘත්තිය ලැබෙන්නේ මුනා ඔවුන්ගේ පළමු ගීතය Saddest Factory හි නිකුත් කිරීමෙන් පසුවය.සිල්ක් චිෆෝන්,” Bridgers ආගන්තුකයෙකු ලෙස ඉදිරිපත් කරයි. එය නිකුත් වූ දා සිට, “චිෆෝන්” විකල්ප පොප් ප්‍රභේදය හරහා ප්‍රශංසාවට ලක්ව ඇත, විචාරකයින් සහ රසිකයින් සමූහයේ ක්ෂණිකව බෝවන ප්‍රේම ගීතයට ප්‍රශංසා කළහ.

“අපි කේසි මස්ග්‍රේව්ස් වෙනුවෙන් ධාවන තරඟයක් විවෘත කළා, එහිදී අපි ඇය වෙනුවෙන් පිටියක විවෘතව සිටියෙමු,” මැස්කින් සිහිපත් කරයි. “ඇත්ත වශයෙන්ම මිනිසුන් ‘සිල්ක්’ යන වචන දන්නා බව දැකීම සහ අපි ප්‍රධාන ප්‍රසංගයක් ලෙස හැඟීම ඉතා නිහතමානී ය. එය අපට විචක්ෂණ ගීයක් වන ගීතයකි, එබැවින් රසිකයෙක් එය අපට නැවත ගායනා කරන සෑම අවස්ථාවකම අපට පෙනෙනු ඇත. ”

සංගීත කණ්ඩායම එකඟ වන්නේ ඔවුන් කලින් නිකුත් කළ “දුක්බර” සහ “ටිකක් වධ හිංසාවට ලක් වූ” සංගීතයට ප්‍රතිවිරුද්ධව, ඔවුන්ගේ විකාර රසිකයින්ට උද්දීපනය කරන සහ ප්‍රීතිමත් වන නව කේවල කට්ටලයක් නිකුත් කිරීමෙන් සතුටක් ලබන බවයි. “ඒක හොඳයි, මොකද අතීතයේ ගොඩක් විකාර මිනිස්සුන්ගෙන් අපිට අහන්න ලැබුනේ, ‘ඔබේ ඇල්බමය ඇත්තටම මට මා සිටි විෂ සහිත සම්බන්ධතාවයකින් මිදෙන්න උදව් කළා’,” ගාවින් පවසයි. “ඒ වගේම, ‘මට සම්බන්ධ කරන්න පුළුවන්’ වගේ, නමුත් ‘මේක මම හුරුබුහුටි ගැහැණු ළමයෙකු සමඟ වේශ නිරූපණ සැසියක යෙදුණු ගීතයක්’ වැනි පණිවිඩ තිබීමත් සතුටක්.

ඔවුන්ගේ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය ස්වයං-මාතෘකා කර ඇත්තේ ඇයි? “”සෑම උණුසුම් කලාකරුවෙක්ම ඔවුන්ගේ තුන්වන ඇල්බමය ස්වයං-මාතෘකා කරයි,” ගේවින් පැහැදිලි කරයි. “Charli XCX ඒක කළා … මට හිතන්න පුළුවන් ඇය විතරයි, නමුත් ඇය උණුසුම්.”

“ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම” සඳහා මුනාගේ නව සංගීත වීඩියෝව පහතින් පරීක්ෂා කරන්න:

Next Post

ආසියානු ක්‍රිකට් කවුන්සිලයේ ප්‍රධානියා ජනාධිපති රාජපක්ෂ හමුවෙයි

Fri Mar 18 , 2022
ආසියානු ක්‍රිකට් කවුන්සිලයේ සභාපති සහ ඉන්දීය ක්‍රිකට් පාලක මණ්ඩලයේ (BCCI) ලේකම් ජේ ෂා මහතා අද (මාර්තු 18) ජනාධිපති ලේකම් කාර්යාලයේදී ශ්‍රී ලංකා ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා හමුවිය. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.