යාර්ඩ් ඇක්ට් ටෝක්ස් මංගල ඇල්බමය ‘ද ඕවර්ලෝඩ්,’ වසර සහ වසර සමඟ අංක 1 සඳහා සටන් කරයි | SXSW 2022

බ්‍රිතාන්‍ය රොක් සංගීත කණ්ඩායම Yard Act විසින් SXSW හි Billboard සමඟ පළමු වරට ඇමරිකාවේ ප්‍රසංගය කිරීම, ඔවුන්ගේ පළමු ඇල්බමය ‘The Overload’ සහ UK ඇල්බම් ප්‍රස්ථාරයේ වසර සහ වසර වලට එරෙහිව අංක 1 සඳහා සටන් කිරීම සහ 2022 දී ඔවුන්ට ඊළඟට ඇති දේ ගැන කතා කළේය.

Next Post

සති අන්තයේ විදුලිය විසන්ධි කිරීමේ කාලසටහන නිවේදනය කරයි

Fri Mar 18 , 2022
මෙම සති අන්තයේ (මාර්තු 12 සහ 13) විදුලිය විසන්ධි කිරීම සඳහා ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලයේ ඉල්ලීම ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) අනුමත කර ඇත. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.