ලංගම බසය හිටි හැටියේ ගිනි ගනී

දඹුල්ල අනුරාධපුර ප්‍රධාන මාර්ගයේ බුලාගල ප්‍රදේශයේ රාත්‍රියේ ධාවනය වෙමින් තිබූ ලංගම බස් රථයක් එක වරම ගිනි ගැනීමට ලක්ව ඇතැයි පොලීසිය කියයි.

Next Post

The Wiggles, Nirvana Make Waves on Australia's Charts

Fri Mar 18 , 2022
එය නිල ය: ඕස්ට්‍රේලියාව මේ වන විට වෙව්ලමින් සිටී. ද විග්ල්ස් ඔවුන්ගේ පළමු අංක 1 බෑගය ARIA ඇල්බම සටහන සමග ReWiggled (ABC/Orchard), බාල සහ වැඩිහිටි සැමට යමක් ඇති තැටි දෙකක සහයෝගී ඇල්බමයකි. Disc one යනු උපහාර එකතුවකි, Aussie acts The Chats, DZ Deathrays, Spacey Jane, Dami Im, Polish Club, Custard, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.