වරායේ සිරවී ඇති ඉන්දියානු ආනයනික භාණ්ඩ ණය මාර්ග පහසුකම යටතේ මුදා හැරීමට නියමිතය

මුදල් නොගෙවීම හේතුවෙන් වරායේ සිරවී ඇති ඉන්දීය ආනයනික භාණ්ඩ මුදා හැරීමට උපදෙස් ලබාදුන් බව වෙළඳ අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධන පවසනවා. තව..

Next Post

කොවිඩ් සමග සටන් කළ තිදෙනෙක් මෙළොව හැර යයි

Fri Mar 18 , 2022
රටේ සමස්ත කොවිඩ් මරණ සංඛ්‍යාව 16,422 දක්වා ඉහළට තවත් කොවිඩ් මරණ 03ක් සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා විසින් තහවුරු කර ඇත. සෞඛ්‍ය අංශ පෙන්වා දෙන්නේ එම මරණ පරීක්ෂණය (17) තහවුරු කර ඇති බවයි. ඒ අනුව, ලෝකයේ මේ දක්වා වාර්තා වී ඇති මුළු කොවිඩ් මරණ ගණන 16,422කි. The post කොවිඩ් සමග සටන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.