විල්මර් වැල්ඩර්රාමා, හිලරි ඩෆ් සහ තවත් තරු මැන්ඩි මුවර්ගේ ‘සැබෑ ජීවිතයේ’ වීඩියෝවේ පෙනී සිටිති

මැන්ඩි මුවර් “සැබෑ ජීවිතයේ” පෙනෙන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ පින්තූරයක් පින්තාරු කරන අතර, ඇය කතාව පැවසීමට උදව් කිරීමට ඇගේ කීර්තිමත් මිතුරන් කිහිප දෙනෙකු ඇමතුවාය.

සිකුරාදා (මාර්තු 18) අතහැර දැමූ නව වීඩියෝව, මුවර් සහ ඇගේ සැමියා වන ටේලර් ගෝල්ඩ්ස්මිත් ඔවුන්ගේ පුතා ගුස් ක්‍රීඩා කරමින් සහ රැකබලා ගනිමින් සිටිනු දක්නට ලැබේ, එහි මුවර් ගායනා කරන “අඳුරෙන් පිටතට පැමිණීම / සමඟ ඔබ මගේ අතේ / අපට දැකීමට අවශ්‍ය ඕනෑම දෙයක් අපි දකිමු.

මුවර්ස් ඇතුළු ඔවුන්ගේම “සැබෑ ජීවිතයේ” ගණන් කළ නොහැකි තරු ඇය හා සම්බන්ධ වේ මේ අපියි සම-නළු, මැතිව් කෝමා සහ හිලරි ඩෆ්, විල්මර් සහ ක්‍රිස්ටියන් වැල්ඩර්රාමා, අමන්දා ක්ලූට්ස් සහ කරමෝ බ්‍රවුන්, තවත් අය අතර.

“මම මේ ගීතය ලියන්න පටන් ගත්තේ මගේ පුතා ගුස් සමඟ ගැබ්ගෙන සිටියදී, නමුත් ඔහු එන තුරු එය අවසන් කළේ නැහැ. එය දෙමාපියෙකු වීම පිළිබඳ සෑම ක්ලිචේකටම කතා කරන ආකාරයකි: සියලු විදුලි පහන් දැල්වෙයි, ඔබ කිසිදා සිතාගත නොහැකි ආකාරයෙන් සියල්ල ස්ඵටික වේ, ”මුවර් ගීතයේ මාධ්‍ය ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් පැවසීය. රෝලිං ස්ටෝන්. “ගස් ඉපදීමට පෙර, මගේ ජීවිතය සම්පූර්ණයෙන්ම මා ගැන වූ අතර, ආත්මාර්ථකාමී අර්ථයකින්වත් අවශ්‍ය නොවේ – ඔබ එක් පාදයක් අනෙක් පාදය ඉදිරියෙන් තබා ලෝකය හරහා ගමන් කරන අතර, ඔබේ හොඳම අනුවාදය වීමට උත්සාහ කරන්න. . නමුත් පසුව මෙම පුද්ගලයා සමීකරණයට ඇතුළු වන අතර ඒ සියල්ල එහි හිස මතට හැරේ.

මුවර් වසර 10කින් ඇගේ පළමු ඇල්බමය නිකුත් කිරීමට නියමිතයි. තුළ සැබෑ ජීවිතයමැයි 13 වෙනිදා. පහත මාතෘකා ගීතය සඳහා වීඩියෝව නරඹන්න.

Next Post

SXSW 2022: MUNA on Signing with Phoebe Bridgers, Rock Panel හි ස්ත්‍රීවාදය සැබෑ සහ තවත් දේ | Billboard News

Fri Mar 18 , 2022
SXSW හි සංගීතය අධික ලෙස ධාවනය වෙමින් පවතින අතර, අද අපි උණුසුම්ම පැනල බිඳ දමමු, ප්‍රසංග සහ MUNA සංගීත කණ්ඩායම ඇතුළුව නැරඹිය යුතු සම්මුඛ සාකච්ඡා Phoebe Bridgers සමඟ අත්සන් කිරීම සහ Kacey Musgraves, Trae tha Truth සඳහා විවෘත කිරීම SXSW හි වැදගත්කම දෙස බලන්න. රොක් පැනලයේ ස්ත්‍රීවාදය සහ තවත් බොහෝ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.