ෂෝන් මෙන්ඩිස් SXSW කට්ටලයට ඉදිරියෙන් නව බෙල්ල පච්චයක් පෙන්වයි: ඡායාරූප බලන්න

ෂෝන් මෙන්ඩිස් හොඳ පච්චයකින් පසුබට වන කෙනෙක් නොවේ. “Wonder” ගායකයා බ්‍රහස්පතින්දා Instagram වෙත පළ කරන ලද ඡායාරූප කට්ටලයක ඔහුගේ ශරීර තීන්ත සඳහා නවතම එකතු කිරීම බෙදා ගත්තේය.

“ඔස්ටින්න් සෙනසුරාදා හමුවෙමු” යනුවෙන් 23 හැවිරිදි ඔහු ඡායාරූපවලට ශීර්ෂ පාඨය දැක්වීය – Samsung + Billboard හි ඔහුගේ ඉදිරි සජීවී කාර්ය සාධනය පිළිබඳ සඳහනක් මෙම වේදිකාවේදී SXSW මාර්තු 19 වෙනිදා – එහි ඔහු aa ගිනි වළක් අසල සිසිල් වන, අශ්වයන් සුරතල් කරන, සහ කමිසයක් නොමැතිව ජල කඳක් දෙස බලා සිටින ඡායාරූප, ඔහුගේ නව පච්චය ප්‍රදර්ශනයට තබා ඇත.

මෙන්ඩිස් ඔහුගේ නව තීන්ත සරලව තබාගත් අතර, ඔහුගේ ගෙල මැදින් සිහින් රතු ඉරක් ලබා ගත්තේය. පච්චයේ ආරම්භය ඔහුගේ කොණ්ඩයේ පිටුපසට යටින් සඟවා ඇති අතර, පච්චයේ අවසානය රන් දම්වැලක (ඔහුගේ වම් කනේ සැරසූ huggie hoop කරාබුවට ගැලපීම) සමචතුරස්‍රාකාරව හිඳියි.

තුන් වරක් ග්‍රැමී සම්මානයට පාත්‍ර වූ පුද්ගලයාගේ ශරීරයට නවතම එකතු කිරීම බෙල්ලේ තීන්තයයි. මෙන්ඩිස්ට ඇත අවම වශයෙන් වෙනත් පච්ච 14ක්ඔහුගේ වම් දෙකොපුවේ විශාල සමනලයෙක්, ඔහුගේ කන පිටුපස ඔහුගේ සහෝදරිය ආලියාට ‘A’ අකුරක්, ඔහුගේ දකුණු නළලෙහි ශබ්ද තරංග සහ ගස් වලින් සාදන ලද ගිටාරයක් සහ ඔහුගේ වම් මැද ඇඟිල්ලේ අලි ස්ටෙන්සිල් ඇතුළුව.

මෙන්ඩිස් මාර්තු 19 වෙනිදා වේදිකාවට යාමට සූදානම් විය. ඔහුට සහාය දැක්වීම සඳහා මාර්තු 14 සිට සංචාරය කිරීමට ඔහු මුලින් සැලසුම් කර තිබුණි. දැන්වීම් පුවරුව 200 ප්‍රස්ථාර ඉහළම ඇල්බමය, පුදුමය, මැයි 20 වන දින මැඩ්රිඩ් හි WiZink මධ්යස්ථානයෙන් අවසන් වීමට පෙර රාජකීය අරීනා කෝපන්හේගන්හිදී, නමුත් එක්සත් රාජධානියේ සහ යුරෝපයේ සංචාරය විය 2023 සඳහා නැවත සැලසුම් කර ඇත. මෙන්ඩිස් ය හි නවතම නිකුතුවේ වත්මන් කවර් ස්ටාර් දැන්වීම් පුවරුව සඟරාව.

මෙන්ඩිස්ගේ නව පච්චය පහතින් බලන්න.

Next Post

දකුණු ඩැකෝටා පළමු වටයේදී ඔලේ මිස් පරාජය කරයි

Fri Mar 18 , 2022
Angel Baker වෙතින් ලකුණු 23 ක දක්ෂතාවයක් තිබියදීත්, 7-seed Rebels NCAA තරඟාවලියේ පළමු සොයාගැනීමේදී 75-61-10-10 Coyotes වෙත වැටුණි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.