හමුවුණා. ප්‍රබල අකුණු සමඟ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බවට දෙපාර්තමේන්තුව අනතුරු අඟවයි

බස්නාහිර, දකුණ, සබරගමුව, මධ්‍යම, ඌව සහ නැගෙනහිර පළාත්වලත් කුරුණෑගල සහ පොළොන්නරුව දිස්ත්‍රික්කවලත් ස්ථාන කිහිපයක ප්‍රබල අකුණු සමඟ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව අද නිකුත් කළ කාලගුණ නිවේදනයේ සඳහන් වේ. තව..

Next Post

අද රාත්‍රීයේ සිට ඉහළ යන භාණ්ඩ වර්ග

Fri Mar 18 , 2022
ගැසට් නිවේදනය අද රාත්‍රිය නිකුත් කෙරේ අක්ෂි කාච, ස්ටෙන්ට්, ඔක්සිමී සහ ග්ලූකෝ මීටර් මිල ගණන් අද (18) රාත්‍රියේ සිට වැඩි නිවේදනයක් නිකුත් කිරීමට නිවේදන අමාත්‍යාංශය තීරණය කර ඇත. මිල පාලනයට ලක් කර ඇති අතර, මෙම උපකරණවල මිල ගණන් 29% වැඩි කිරීමේ වාර්තාව ජාතික වෛද්‍ය නියාමන අධිකාරිය විසින් අමාත්‍යාංශයට ලබා දී […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.