2022 ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී ඕල්-ස්ටාර් සංගීත කණ්ඩායමේ වාදනය කිරීමට ට්‍රැවිස් බාර්කර්, ෂීලා ඊ. සහ තවත් අය

2022 ඔස්කාර් සමන්විත වන විද්‍යුත්, සියලුම තරු සංගීත කණ්ඩායමකින් සමන්විත වනු ඇත blink-182 බෙර වාදකයා ට්‍රැවිස් බාර්කර්බෙර වාදකයා සහ ගායකයා ෂීලා ඊ.පියානෝ වාදකයෙක් රොබට් ග්ලාස්පර් සහ ප්‍රසංගයේ සංගීත අධ්‍යක්ෂක ඇඩම් බ්ලැක්ස්ටෝන්. මෙම වසරේ ඔස්කාර් නිෂ්පාදනය කරන Will Packer සහ Shayla Cowan විසින් සිකුරාදා (මාර්තු 18) විවිධ සංගීත අංග ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී.

DJ D-නියමයි, පසුගිය දෙවසර තුළ අථත්‍ය ක්ලබ් නිරෝධායන සාදයන් ඔහුගේ පැතිකඩ ඉහළ නංවා ඇති අතර, මාර්තු 27 විකාශනය සහ නිල පශ්චාත් ඔස්කාර් සැමරුම වන ගවර්නර්ස් බෝල් හි ද රඟ දක්වනු ඇත. ජේසන් වයිට්ගේ නායකත්වයෙන් යුත් ගායන කණ්ඩායමක් වන සාම්පල්ස් ද විකාශනයට පැමිණේ.

පසුගිය වසරේ ලොස් ඇන්ජලීස් හි යුනියන් ස්ටේෂන් වෙත වසංගතයෙන් පෙළඹවීමෙන් පසු ප්‍රදර්ශනය නැවත හොලිවුඩයේ ඩොල්බි රඟහල වෙත පැමිණීමත් සමඟ, ප්‍රදර්ශනයට වසර දෙකකට පසු පළමු වරට වාද්‍ය වෘන්දයක් ඇත. ඔස්කාර් ඩී-නයිස් සහ ඕල්-ස්ටාර් සංගීත කණ්ඩායම විසින් මෙම වසරේ වාද්‍ය වෘන්දයට සම්බන්ධ වනු ඇත.

බදාදා ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල ද නිවේදනය කළේය පළමු සජීවී කාර්ය සාධනය “අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු” යනුවෙන් පුදුමයට පත් විය එන්කැන්ටෝ. ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල තවමත් ප්‍රධාන විකාශනය සඳහා හොඳම මුල් ගීත සඳහා නිර්දේශිත අය නැවත පැමිණෙන බව නිල වශයෙන් ප්‍රකාශ කර නැත – පසුගිය වසරේ “පෙර-සංදර්ශන” වෙත පහත දැමීමෙන් පසුව – නමුත් එවැනි පියවරක් පුළුල් ලෙස අපේක්ෂා කෙරේ.

ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේ සියලුම මුල් රංගන ශිල්පීන් වෙන්කරවා ගැනීමට හැකි නම් – සහ ඔවුන් ඔස්කාර් නම්, සියල්ලට පසු – සෙබස්තියන් යාත්‍රා “Dos Oruguitas” ද ඉටු කරනු ඇත එන්කැන්ටෝ; බියොන්සේ සිට “Be Alive” ඉටු කරනු ඇත රිචඩ් රජු; වැන් මොරිසන් සිට “ඩවුන් ටු ජෝයි” සිදු කරනු ඇත බෙල්ෆාස්ටී; බිලී අයිලිෂ් ඉටු කරනු ඇත මැරෙන්න වෙලාවක් නෑ එකම නම ඇති චිත්රපටයෙන්; හා Reba McEntire සිට “කොහොම හරි ඔබ කරන්න” සිදු කරනු ඇත සුබ දින හතරක්.

ජේම්ස් බොන්ඩ්ගේ 60 වසර සඳහා සැලසුම් කළ ආචාර කිරීමට සංගීතය ද හේතු විය හැක. ඩේම් ෂර්ලි බැසි මාර්තු 13 වන දින BAFTA චිත්‍රපට සම්මාන උළෙල විවෘත කිරීම සඳහා “දියමන්ති සදහටම” ගායනා කරන ලදී, එම සංදර්ශනයේ Bond ෆ්‍රැන්චයිස් වෙත ආචාරයක් ලෙස. එය තවමත් ඔස්කාර් විකාශන ආචාරයක් සඳහා “ගෝල්ඩ් ෆින්ගර්” ඉතිරි කරයි, සමහර විට බොන්ඩ් තේමා ගීත අතරින් විශිෂ්ටතම ගීතය (මුලින් ගායනා කළේ Bassey විසිනි).

ඇතුළු සංගීත තරු කිහිපයක් ෂෝන් මෙන්ඩිස්, ෂෝන් “ඩිඩී” පනාහා හාලි බේලිසංගීත සහ චිත්‍රපට සුපිරි තරුව සමඟ ඉදිරිපත් කරන්නන් ලෙස නිවේදනය කර ඇත ලේඩි ගාගා.

බ්ලැක්ස්ටෝන් ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේ සංගීත අධ්‍යක්ෂවරයා ලෙස කටයුතු කරන පළමු වසර මෙයයි. Questlove පසුගිය වසරේ ප්‍රසංගයේ සංගීත අධ්‍යක්ෂකවරයා වූ නමුත් ඔහු මේ වසරේ නම් කර ඇත. ඔහු අධ්‍යක්ෂණය සහ සම නිෂ්පාදනය කළේය ආත්මයේ ගිම්හානය (…හෝ, විප්ලවය රූපවාහිනියෙන් විකාශනය කළ නොහැකි වූ විට), වාර්තාමය (විශේෂාංගය) සඳහා නම් කර ඇත.කුඩා රිකී 2019-20 ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේ සංගීත අධ්‍යක්ෂක සහ කොන්දොස්තර විය. හැරල්ඩ් වීලර් 2016-18 දක්වා සංගීත සංයෝජකයෙකු සහ කොන්දොස්තර විය.

රෙජිනා ශාලාව, Amy Schumer හා වැන්ඩා සයික්ස් මාර්තු 27 ඉරිදා රාත්‍රී 8ට EDT/5 pm PDT සහ ලොව පුරා ප්‍රදේශ 200කට වැඩි ප්‍රමාණයක ABC නාලිකාවෙන් විකාශය වන 94 වැනි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල පැවැත්වීමට නියමිතයි. අද රාත්‍රියේ (සිකුරාදා, මාර්තු 18), PDT 6:30 සිට 8 දක්වා PDT, D-Nice විසින් Instagram Live හරහා විශේෂ අමුත්තන් සමඟ නිල Oscars Club නිරෝධායන පූර්ව සාදය පවත්වනු ඇත (@dnice හා @ඇකඩමිය)

 

Next Post

පළමු පිටවීම: King Princess, Muna, Remi Wolf සහ තවත් අයගෙන් නව සංගීතය

Fri Mar 18 , 2022
ඔබේ ප්‍රියතම විචිත්‍රවත් කලාකරුවන්ගෙන් නව සංගීතයක් සොයනවාද? දැන්වීම් පුවරුව අභිමානය උදව් කිරීමට මෙහි සිටී මුලින්ම එළියටLGBTQ කලාකරුවන්ගේ හොඳම නව සංගීත නිකුතු කිහිපයක අපගේ සතිපතා වටපිටාව. කිං ප්‍රින්සස්ගේ සිත් ඇදගන්නා නව ගීතයේ සිට, මූනාගේ විද්‍යුත්-පොප්-ටින්ඩ් රිටර්න් දක්වා, මෙම සතියේ අපගේ ප්‍රියතම නිකුතු කිහිපයක් පමණක් පහතින් බලන්න. රජ කුමරිය, “මගේ මිතුරන් සඳහා” […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.