BTS, Dua Lipa, Lil Nas X, Dolly Parton, My Chemical Romance සහ සතියේ විශාලතම ජයග්‍රාහකයින් (මාර්තු 18)

ලිල් නාස් එක්ස් හා BTS 64 වැනි වාර්ෂික ග්‍රැමි උළෙලේ වේදිකාවට පිවිසීමට සූදානම් වේ සම්මාන අප්රේල් මාසයේ දී, පසෙකින් ඔලිවියා රුද්රිගෝ, බිලී අයිලිෂ් සහ තවත් බොහෝ රංගන ශිල්පීන්. නමුත් පසුගිය සති අන්තයේ BTS හි “Permission to Dance on Stage: Seoul” ප්‍රසංග තුනෙන් එකක සජීවී පටිගත කිරීම උතුරු ඇමරිකාවේ පමණක් ඩොලර් මිලියන 6.9ක් (සහ ලොව පුරා ඩොලර් මිලියන 32.6ක්) උපයා ගනිමින් සෑම කාලයකම ඉහළම ආදායම් ලැබූ සජීවී සිනමා ඉසව්ව බවට පත්විය.

“මොන්ටෙරෝ” රැප් ගායකයා සමඟ එක්ව රඟ දැක්වීමට සූදානම්ව සිටින අතරතුර ජැක් හාර්ලෝ මෙම වසරේ ග්‍රැමී උළෙලේදී, ඔහු නැවත ට්විටර් වෙත පැමිණියේ ඔහු සහයෝගීව කටයුතු කරන්නේ කුමන සුපිරි තරු දෙදෙනාද යන්න හෙළි කිරීමටය.

collabs ගැන කතා කරනවා නම්, ඇයි කාඩි බී හා මගේ රසායනික ආදර ට්විටර් හරහා ප්‍රියමනාප හුවමාරු කරගන්නවාද? “WAP” රැප් ගායිකාව ඇගේ ඉමෝ අවධියට ඇතුළු වීමට සූදානම්ද?

පොඩ්ඩක් බලන්න දැන්වීම් පුවරුව’ගේ සතිපතා වටපිටාව සහ අපි මේ සතියේ ලබා දෙන “සම්මාන” සිරස්තල.

දීර්ඝතම සංගීත පුවත්: Dua Lipa ගේ “Levitating” දීර්ඝතම ප්‍රස්ථාරගත වේ බිල්බෝඩ් හොට් 100 කාන්තාවන් අතර ගීතය

Lipa වාර්තාගත සති 70ක් පුරා Hot 100 හි “Levitating” වී ඇත, එය ගැහැනියකගේ ගීතයක් මෙතෙක් ගත කළ වැඩිම සති ගණන වේ. ඇය 1997-98 දී “මම ජීවත් වන්නේ කෙසේද” සමඟින් LeAnn Rimes ගේ සති 69 ධාවන තරඟය පරාජය කළාය. අංක 2 smash යනු එහි වසර 63ක ඉතිහාසය තුළ Hot 100 සඳහා අවම වශයෙන් සති 70ක් ගත කළ සමස්ථ පස්වන තනි තනිව වන අතර, The Weeknd හි “Blinding Lights” සති 90ක් තුළ ලැයිස්තුවේ ප්‍රමුඛ වේ. තවත් හදාරන්න මෙතන.

Wildest Music News: My Chemical Romance Cardi B වෙතින් අනපේක්ෂිත ප්‍රශංසාවක් ලබයි

Cardi B ඇගේ ඉමෝ යුගයේ සිටිනු ඇත, මන්ද රැප් ගායකයා අඟහරුවාදා (මාර්තු 15) “ඔවුන් තවදුරටත් මෙවැනි සංගීතයක් නොකරන” ආකාරය ගැන ට්වීට් කර ඇති නිසා “මෙය” එහි 2004 ගීතය සඳහා වූ My Chemical Romance හි සංගීත වීඩියෝවේ කොටසකි. මම හොඳින් නැහැ (මම පොරොන්දු වෙනවා)” රොක් සංගීත කණ්ඩායම ප්‍රතිචාර දැක්වීය: “ග්‍රේසි මිලේ කාර්ඩි!” ඇගේ ට්වීට් බලන්න මෙතන.

විශාලතම සංගීත පුවත්: Olivia Rodrigo, BTS, Billie Eilish සහ තවත් ග්‍රැමීස් හි රඟ දැක්වීමට

Recording Academy විසින් අඟහරුවාදා (මාර්තු 15) නිවේදනය කළේ Olivia Rodrigo, Billie Eilish, BTS, Lil Nas X with Jack Harlow සහ තවත් අය 64 වැනි වාර්ෂික Grammy සම්මාන උළෙලේදී ප්‍රසංග කිරීමට සූදානම් බවයි. මෙම සම්මාන ප්‍රදානෝත්සවය අප්‍රේල් 3 වැනිදා 8.pm ET/ 5 pm PT ට Las Vegas හි MGM Grand Garden Arena වෙතින් සජීවීව විකාශය කෙරේ. පළමු රංගන ශිල්පීන්ගේ කොටසෙහි තවත් අය කවුදැයි බලන්න මෙතන.

බොහෝ වාර්තා තැබූ සංගීත පුවත්: BTS බොක්ස් ඔෆිස් වාර්තා බිඳ දමයි

වාර්තා බිඳ දැමීමට අවසර? ලබා දුන්නා. BTS පසුගිය සති අන්තයේ දකුණු කොරියානු සුපිරි සමූහයේ “Permission to Dance on Stage: Seoul” තෙදින ප්‍රසංගය සමඟ උණුසුම් තලයක පවතී, නමුත් සෙනසුරාදා (මාර්තු 12) ප්‍රදර්ශනයේ සජීවී පටිගත කිරීම රටවල් 75 ක සහ කලාප 75 ක සිනමාහල් 3,711 ක තිරගත විය. දළ වශයෙන් මිලියන 1.4 ක් නරඹන්නන් සමඟ ලොව පුරා අලෙවි වී ඇති බව වාර්තා වේ. හොලිවුඩ් වාර්තාකරු මෙම තිරගත කිරීම උතුරු ඇමරිකාවේ ඩොලර් මිලියන 6.9 ක් උපයා ඇති අතර, එය සෑම කාලයකම ඉහළම ආදායම් ලැබූ සජීවී සිනමා ඉසව්ව බවට පත් විය. තවත් කියවන්න මෙතන.

වඩාත්ම විස්මිත සංගීත පුවත්: ඩොලී පාර්ටන් රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් නාමයෝජනාවලින් ඉවත් වෙයි

හොඳ ගොලි, ඩොලී මෙනවිය සඳුදා (මාර්තු 14) නිවේදනය කළේ ඇය මේ වසරේ රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් වෙත ඇතුළත් කිරීම සඳහා වන ඇයගේ නාමයෝජනාවෙන් ඉවත් වන බවයි. “රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් සඳහා නම් කිරීම ගැන මම අතිශයින් සතුටට පත් වූවත් කෘතඥපූර්වක වුවත්, මම එම අයිතිය ලබාගෙන ඇති බවක් මට හැඟෙන්නේ නැත. මා නිසා ඡන්ද බෙදී යාමට මට අවශ්‍ය නැත, එබැවින් මම ගෞරවාන්විතව හිස නැමිය යුතුය, ”ඇය ඇගේ සමාජ ජාල වල ලියා ඇත. කෙසේ වෙතත්, RRHF ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේ පාර්ටන්ගේ නම නාමයෝජනා පත්‍රයේ පවතිනු ඇති බවත්, පදනම සඳහන් කළේ ඇයගේ “නිහතමානීකම ලොව පුරා මිලියන සංඛ්‍යාත රසිකයින්ගේ ආදරණීය නිරූපකයක් වීමට තවත් හේතුවක් ඩොලී බව” හඳුනාගෙන ඇති බවයි. තවත් හදාරන්න මෙතන හා මෙතන.

වඩාත්ම නරක-ඒ** සංගීත පුවත්: Lil Nas X නැවත සමාජ මාධ්‍ය වෙත පැමිණෙන්නේ සහයෝගීතා දෙකක් නිවේදනය කිරීමටයි

ඔබට ඔහුව මග හැරුණාද? Lil Nas X මාස තුනක “මාතෘ නිවාඩුවකින්” පසු බදාදා (මාර්තු 16) සමාජ මාධ්‍ය වෙත ආපසු පැමිණි අතර ඔහු NBA Youngboy (” සමඟ යන අතරමගදී ඇති උණුසුම් නව සහයෝගීතාවයන් සමඟින් “f-k the summer up” කිරීමට සූදානම්ය. සාදයට ප්‍රමාදයි”) සහ Saucy Santana (“Down Souf Hoes”), එහි දෙවැන්න ඔහු පැවසුවේ “ස්ට්‍රිප් ක්ලබ් ගීතයක්” බවයි. ඔහුගේ පළමු පණිවිඩ නැවත සබැඳිව බලන්න මෙතන.

Next Post

පළමු භ්‍රමණය: සතියේ හොඳම නව නර්තන පීලි NGHTMRE සහ SLANDER, Vintage Culture, Elohim සහ තවත්

Fri Mar 18 , 2022
මේ සතියේ නටනවා සංගීතය: අපි වසන්තයේ පහළට දිව ගියෙමු වඩාත්ම අපේක්ෂිත නර්තන ඇල්බම 15අපි කළා ගැඹුරු කිමිදීමක් නැටුම් සංගීතය NFT සඳහා වේගය සකසන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳව, සහ අපි චිකාගෝ වෙතින් පෙළගැස්ම ලබා ගත්තෙමු ARC සංගීත උළෙල, මූලද්රව්ය සංගීත උළෙල සහ අවුරුදු 10 ක සංවත්සරයDesert Hearts හි y. එසේම: ඇලිසන් වොන්ඩර්ලන්ඩ් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.