Post Malone Sweetly සුපිරි රසිකයාට සුභ 21 වැනි උපන්දිනයක් ප්‍රාර්ථනා කරයි: ‘විනෝද වන්න, නමුත් ඕනෑවට වඩා විනෝද නොවන්න’

පෝස්ට් මාලන් රසිකයෙක් සමඟ සව්දිය ඔසවන්නට කිසිවිටෙක ලැජ්ජා වන්නේ නැත, නමුත් ඔහු මෑතකදී මිහිරිම හේතුව නිසා එය ආපසු හැරියේය. අනුව TMZපෝස්ටි බෙවර්ලි හිල්ස් අවන්හලක කිහිපයක් අල්ලා ගනිමින් සිටියදී නිකොල් ෂූමාකර් පැවසුවේ ඇන්ඩෘගේ 21 වැනි උපන්දින සැමරුම අතරතුර ඇය සහ ඇගේ පුත් ඇන්ඩෘ ඔහු වෙතට දිව ගිය බවයි.

දැඩි නීති අනුගාමිකයෙකු වන ඇන්ඩෘ, ඔහුගේ සැබෑ උපන්දිනය පළමු උගුරක් ගැනීමට බලා සිටි බව වාර්තා වේ. ඉන්පසුව, ෂූමාකර් අසල මේසය පෝස්ටිට සාක් බෝතලයක් එවූ විට, රැප් ගායකයා කණ්ඩායමට ස්තූති කිරීමට පැමිණ, ඔහු තම මේසය වෙත ආපසු යන විට නිකොල් තම පුතා සුපිරි රසිකයෙක් බව සඳහන් කර මාලන්ට ආයුබෝවන් කියන්නදැයි විමසීය. .

වෙබ් අඩවියේ පළ කර ඇති වීඩියෝවක, පෝස්ටි ෂොට් එකක් ගන්නා අතර පසුව ඇන්ඩෘගේ අතට අත දී තමාව හඳුන්වා දෙයි. “මගේ නම ඔස්ටින්, ඔබව හමුවීම සතුටක්,” ඔහු පවසන්නේ, තමාට ආරාධනා කිරීම සහ ලොකු අම්මලාට නිකල්ට මිහිරි වැළඳ ගැනීම ගැන පවුලේ අයට ස්තුති කිරීමට පෙරය. එය ඇන්ඩෘගේ ලොකු දවස බවත් ඔහු ඔහුගේ පළමු බියර් පානය කරන බවත් ඇය පැහැදිලි කළ පසු, පෝස්ටි ඇන්ඩෘ විසින් තෝරා ගන්නා ලද බ්‍රේක්-ද-සීල් බීර මොනවාදැයි විමසීය.

“මොනවද බීල ගත්තෙ? ඒක අමාරු තේරීමක්,” මාලන් සිනාසෙමින්, “මට නොවේ!” පෝස්ටිගේ සියලුම ගීත ඇන්ඩෘ දන්නා බව නිකොල් සඳහන් කළ විට, “එක් එක දැන්” MC ඔහුට සවන් දීම ගැන නිහතමානීව ස්තූති කළේය. “ඒක හරිම මිහිරියි,” ඔහු පැවසුවේ ඔවුන් නැවතත් අතට අත දුන් විට ඔහුට “ටිකක් අඬන්න” හැකි බව ඇන්ඩෘ අනතුරු ඇඟවූ බැවිනි. “විනෝද වන්න!” මාලන් පැවසීය. “ඒත් වැඩිය විනෝදයක් නෑ.” (වීඩියෝව බලන්න මෙතන.)

වෙනත් Posty යහපත් ක්රියා වල පුවත්Utah’s ABC4 මාලන් තම මව් ප්‍රාන්තයේ අපයෝජනයට ලක් වූ දරුවන්ට උපකාර කිරීම සඳහා අත්සන් කරන ලද විදුලි ගිටාරයක් පරිත්‍යාග කළ බව වාර්තා කළේය. Cottonwood Heights පොලිස් දෙපාර්තමේන්තුව විසින් අත්සන් කරන ලද ක්‍රීම් පාට Fender Squier ගේ පින්තූරයක් ට්වීට් කර ඇත, “CHPD විසින් සෝල්ට් ලේක් දිස්ත්‍රික් නීතිපති කාර්යාලයට අපයෝජනයට ලක් වූ ළමයින්ට අනුග්‍රහය දක්වන Camp Hope Utah සඳහා මුදල් රැස් කිරීමට උපකාර කරයි. පෝස්ට් මැලෝන් මෙම අත්සන් කරන ලද ෆෙන්ඩර් ස්ක්වයර් ගිටාරය මුදල් එකතු කිරීමට පරිත්‍යාග කළේය.

ගිටාර් වෙන්දේසියෙන් ලැබෙන ආදායම ලාභ නොලබන ආයතනයට පරිත්‍යාග කෙරේ Camp Hope Utahගෘහස්ථ ප්‍රචණ්ඩත්වය සහ කම්පනයෙන් බලපෑමට ලක් වූ ළමයින්ට සහ යෞවනයන්ට උපදෙස් දෙයි.

පහත ට්වීට් එක බලන්න.

Next Post

සෙනසුරාදාත් පැය 3යි විනාඩි 45ක විදුලි කප්පාදුවක් 

Fri Mar 18 , 2022
හෙට (19) විදුලිය කැපෙන්නේ මෙහෙමයි හෙට (19) දිනයේදී විදුලි බලයක් සිදුවන බව ලංකා විදුලි බල මණ්ඩලය පවසයි. එම මණ්ඩලය විසින් විදුලි ජනනය සඳහා ප්‍රමාණවත් ඉන්ධන නොමැතිවීම නිසා සෙසුරාදා දිනයේදී විදුලිය සිදු කරයි. A සිට L දක්වා කලාප 12 ට පැය තුනයි විනාඩි 45 ක් විදුලිය පවතින බව ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.