Rosalia, Normani, Charli XCX සහ තවත්: ඔබගේ ප්‍රියතම නව සංගීත නිකුතුව කුමක්ද? ඡන්දය දෙන්න!

මේ සතියේ පොප් තරු ඕනෑ තරම් නව සංගීතය සිකුරාදා: හිටපු කෙනෙක් පස්වන සමගිය සාමාජිකයා 2022 වසරේ ඇගේ පළමු ගීතය එළිදක්වා ඇත, විවේචනාත්මකව පිළිගත් ලතින් ගායිකාවක් නව ඇල්බමයක් නිකුත් කිරීමත් සමඟ උණුසුම වැඩි කරයි, බ්‍රිතාන්‍ය පොප් තරුවක් ද නව ගීත මාලාවක් එළිදක්වන ලදී. නමුත් ඔබ කැමතිම නව නිකුතුව කුමක්ද?

රොසාලියාගේ 2018 සඳහා ඉතා අපේක්ෂිත පසු විපරම් El Mal Querer අවසානයේ මෙහි ඇත. ගායිකාව ඇගේ නව ගීත එකතුව නමින් නිකුත් කළාය Motomami – “La Fama,” “Saoko” සහ “Chicken Teriyaki” යන කේවල විසින් මෙහෙයවන ලදී – ඇය ඩෙම්බෝ, බචාටා, රැප් සහ පොප් වල නියැලෙමින් සිටිනු දකිමින්, අඛණ්ඩව නැගී එන ලතින් තාරකාවෙන් අපේක්ෂා කළ යුතු දේ පිළිබඳ ඕනෑම සහ සියලු අපේක්ෂාවන් සොලවන්න.

නෝර්මානි R&B හි ගණන් ගත යුතු බලවේගයක් ලෙස ඇයව තහවුරු කරමින් “Fair” පැමිණීමත් සමඟ ඇයගේ කැපවූ රසික පිරිසට ආශිර්වාද කළාය. ඇයගේ පෙර නිකුතු මගින් නැටුම්, පොප් සහ හිප්-හොප් සංගීතය සැකසීමේ ඇගේ කුසලතා ඉස්මතු කර ඇති අතර, “ෆෙයාර්” 25 හැවිරිදි තරුණයාට සිත් ඇදගන්නාසුළු හා චිත්තවේගීය බයිලා වැඩවල යෙදෙන්නට ඉඩ සලසන අතර රසිකයින්ට ඇයගේ ඉදිරි කාලයෙන් අපේක්ෂා කළ හැකි දේ පිළිබඳ වඩාත් සංක්ෂිප්ත බැල්මක් සපයයි. මංගල ඇල්බමය.

චාලි XCX නිරාවරණය කළා කඩා වැටීම, අත්ලාන්තික් රෙකෝඩ්ස් යටතේ ඇයගේ අවසාන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය. “බේබි,” “හොඳ ඒවා” සහ “නව හැඩ” වැනි ආකර්ශනීය, උපරිම පොප් ගීත මගින් මෙහෙයවනු ලැබේ කඩා වැටීම මඳක් ගැඹුරට ගොස් 90 ගණන්වල සහ 2000 ගණන්වල ජනප්‍රිය බීට් නියැදීමේදී ඇගේ පැරණි මෘදු ග්‍රන්ජ් ශබ්දය පිළිබඳ සියුම් ඉඟි ඇගේ දවසේ පළමු ඒන්ජල්ස් ලබා දෙයි, එය නිසැකවම පැරණි සහ නව රසිකයින් සතුටු කරනු ඇත.

ආකේඩ් ගිනි, කැරී අන්ඩර්වුඩ්හා කොයි ලෙරේ (උපකාර නිකී මිනාජ්) මෙම සතියේ නව ද්‍රව්‍ය සමඟ ආපසු පැමිණියේය, නමුත් ඔබේ භ්‍රමණයෙහි ස්ථිර ස්ථාවරයක් වී ඇත්තේ කුමන ගීතයද? පහතින් ඡන්දය දෙන්න.

අපේ මත විමසුම ගන්න

Next Post

විල්මර් වැල්ඩර්රාමා, හිලරි ඩෆ් සහ තවත් තරු මැන්ඩි මුවර්ගේ 'සැබෑ ජීවිතයේ' වීඩියෝවේ පෙනී සිටිති

Fri Mar 18 , 2022
මැන්ඩි මුවර් “සැබෑ ජීවිතයේ” පෙනෙන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ පින්තූරයක් පින්තාරු කරන අතර, ඇය කතාව පැවසීමට උදව් කිරීමට ඇගේ කීර්තිමත් මිතුරන් කිහිප දෙනෙකු ඇමතුවාය. සිකුරාදා (මාර්තු 18) අතහැර දැමූ නව වීඩියෝව, මුවර් සහ ඇගේ සැමියා වන ටේලර් ගෝල්ඩ්ස්මිත් ඔවුන්ගේ පුතා ගුස් ක්‍රීඩා කරමින් සහ රැකබලා ගනිමින් සිටිනු දක්නට ලැබේ, එහි මුවර් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.