SEVENTEEN ගේ හතරවන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය පැමිණෙන විට මෙන්න

දහහත්ගේ නැවත පැමිණීම ළං වෙමින් තිබේ. K-pop සමූහයේ කළමනාකරණ සමාගම වන ප්ලෙඩිස් එන්ටර්ටේන්මන්ට්, රසිකයින්ට නව සංගීතය අපේක්ෂා කළ හැක්කේ කවදාද යන්න පිළිබඳව බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 17) කෙටි ප්‍රකාශයක් නිකුත් කළේය.

ප්‍රකාශය කියවා ඇත,”SVENTEEN මැයි මාසයේදී සම්පූර්ණ දිග චිත්‍රාගාර ඇල්බමයක් සමඟ නැවත පැමිණීමට සූදානම් වේ. ඇල්බමය නිකුත් කරන දිනයක් ගැන ප්ලෙඩිස් කිසිදු අමතර විස්තරයක් ඉදිරිපත් කර නැත, එබැවින් රසිකයන්ට පෙරළීමේ සැලසුම්, අනාගත ටීසර් සහ කේවල සඳහා දැඩි ලෙස වාඩි වීමට අවශ්‍ය වනු ඇත.

මෙම නිකුතුව 2019 වසරෙන් පසුව SEVENTEEN ගේ සිව්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය වනු ඇත. Ode එකක්. වඩාත් මෑතක දී, K-pop තරු ඔවුන්ගේ නවවන කුඩා ඇල්බමය අත්හැරියේය, අට්ටක්කා, ඔක්තෝබර් මාසයේදී. මෙම කට්ටලය කණ්ඩායමට එහි දෙවන අංක 1 ප්‍රාන්තය උපයා ගත්තේය අංක 1 හි ආරම්භ විය දැන්වීම් පුවරුව මත ඉහළම ඇල්බම අලෙවිය සටහන, පිටපත් 25,000ක් විකුණයි ඔක්තෝබර් 28න් අවසන් වන සතියේ එක්සත් ජනපදයේ. මෙම ජයග්‍රහණය 2021 දී ඉහළම ඇල්බම අලෙවියන්හි අංක 1 දෙකක් සහිත පළමු කණ්ඩායම බවට පත් වීමට SEVENTEEN හට ඉඩ ලබා දුන්නේය.

එතැන් සිට කාලය තුළ, Woozi සහ Vernon සාමාජිකයින් 17 දෙනෙකු තනි ව්‍යාපාර ආරම්භ කර ඇත, Woozi ඔහුගේ නිදහස් කිරීම සමඟ මංගල මිශ්‍රණය, රූබි, ජනවාරි මාසයේදී. වර්නන් ඉංග්‍රීසි පොප් තරුවක් වන චාලි XCX සමඟ ද සහයෝගයෙන් ටීඔහු “ඔබ වෙනුවෙන් කන්නලව් කරන්න” රීමික්ස් රීනා සවයමා සමඟින්.

ඇල්බමයේ පැමිණීමට පෙර, K-pop තරු මාර්තු 27 වන දින ඔවුන්ගේ 2022 නිල රසික හමුවට සහභාගී වනු ඇත. ආදරයේ දහහත් බලය: චිත්‍රපටය, අප්‍රේල් 20 සහ 23 යන දිනවල ලොව පුරා සිනමාහල්වල තිරගත වනු ඇත. Pledis අනුව“SVENTEEN වෙතින් චිත්‍රපට ස්වරූපයෙන් ආදර ලිපියක්” ලෙස සේවය කරනු ඇති අතර K-pop සමූහයේ නොවැම්බර් 2021 වෙතින් සජීවී ප්‍රසංග දර්ශන ඇතුළත් වනු ඇත. Power of Love සජීවී ප්‍රසංගමෙන්ම සියලුම සාමාජිකයින් 13 දෙනා සමඟින් කිසිදා නොදුටු සුවිශේෂී සම්මුඛ සාකච්ඡා.

Next Post

කොළඹ ප්‍රදේශ රැසකට හදිසි ජල කප්පාදුවක්

Fri Mar 18 , 2022
පැය 24ක් ජල මට්ටම සිදු වන ප්‍රදේශය මෙන්න කොළඹ ප්‍රදේශයේ මේ මොහොතේ සිට පැය 24ක ජල සැපයුමක් තිබේ. ඒ, මාර්ගයෙන් හදිසි අනතුරක් සිදු විය. එම ප්‍රදේශය…. දෙහිවල – ගල්කිස්ස නගර සභා බල ප්‍රදේශය රත්මලාන 05 06 බත්තරමුල්ල පැලවත්ත උඩහමුල්ල හිඹුට්ටාන මේ අතර 04 ජල පාරිභෝගිකයින්ට අඩු පීඩන ජල සැපයුමක් ඇති […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.