UTA LA, Nashville කාර්යාල සඳහා සංගීත නියෝජිතයින් තිදෙනෙකු බඳවා ගනී

UTAගේ සංගීත අංශයට රෙප් කුලියට ගැනීමේ නව ලේ අනුග්‍රහය ඇත ආරොන් ආර්කින්, වටනා ෂෝ හා මේරි ඇලන්. සංගීත ක්‍රොස්ඕවර් නියෝජිතයෙකු වන ආර්කින් සහ සංගීත සන්නාම හවුල්කාරිත්ව නියෝජිතයෙකු වන ෂෝ ලොස් ඇන්ජලීස් හි නියෝජිතායතන මූලස්ථානයේ පදනම් වන අතර සංගීත නියෝජිතයෙකු වන ඇලන් යූටීඒ හි නැෂ්විල් කාර්යාලයෙන් වැඩ කරනු ඇත.

ඩේවිඩ් සෙඩෙක්, සහකරු සහ ගෝලීය සංගීතයේ සම-ප්‍රධානියා, UTA වෙත තිදෙනා පිළිගැනීමට කණ්ඩායම සතුටට පත්වන බව පැවසීය. “අපගේ සංගීත අංශයේ විෂය පථය සහ සම්පත් අපි අඛණ්ඩව පුළුල් කරන බැවින් සංචාරය කිරීම, සංගීතය මත පදනම් වූ අන්තර්ගත සංවර්ධනය සහ සන්නාම හවුල්කාරිත්වයන් පිළිබඳ ඔවුන්ගේ ඒකාබද්ධ විශේෂඥතාව අත්‍යවශ්‍ය වනු ඇත,” ඔහු තවදුරටත් පැවසීය.

මෙම බඳවා ගැනීම ඩිජිටල් සහ දක්ෂතා දෙපාර්තමේන්තු දෙකෙහිම සේවය කරන සහායකයෙකු ලෙස UTA හි සිය වෘත්තීය ජීවිතය ආරම්භ කළ Arkin සඳහා නැවත පැමිණීමක් සනිටුහන් කරයි. ඔහු පිටත්ව ගොස් ComplexCon සහ වෛරස් සංවේදනය වන Hot Ones සඳහා ප්‍රසිද්ධ සන්නාමය වන Complex Networks හි සංවර්ධන හා නිෂ්පාදන කටයුතු සඳහා පසුගිය වසර පහක කාලය ගත කළේය. ඔහුගේ සේවා කාලය තුළ, ඔහු ප්‍රධාන ප්‍රවාහකයන් සඳහා ශ්‍රේණිවල වැඩ කළ අතර Twitch, Snap Originals සහ Spotify සඳහා වාරික ශ්‍රේණිවල නිර්මාණාත්මක සංවර්ධනයට නායකත්වය දුන්නේය.

LA හි ද, Shaw විසින් UTA හි ඩිජිටල් වත්කම් කණ්ඩායම සමඟ එක්ව ක්‍රියා කරමින් අලුතින් නිර්මාණය කරන ලද භූමිකාවක metaverse සහ Web3 කෙරෙහි අවධානය යොමු කරමින් කලාකරු සන්නාම උපාය සහ සංගීත සන්නාම හවුල්කාරිත්වයන් මෙහෙයවනු ඇත. ඇය Web3 උපාය මාර්ග සහ හවුල්කාරිත්වයන් මෙහෙය වූ Q&A වෙතින් සම්බන්ධ වන විට එය ඇයට මිහිරි ස්ථානයක් වන අතර, ඊට පෙර, ඇය Moses Sumney සහ Kelela වැනි බහු-විනය කලාකරුවන් නියෝජනය කරන සංගීත කළමනාකරණ සමාගමක් වන Earthtones ආරම්භ කර නායකත්වය දුන්නාය.

මේ අතර, Nashville හි, ඇලන් මින්ට් ටැලන්ට් සමූහයේ ආරම්භක නියෝජිතයෙකු ලෙස සේවය කිරීමෙන් පසු UTA වෙත පැමිණේ. එම තනතුරට පෙර, ඇය කොලරාඩෝ හි බෝල්ඩර් හි මැඩිසන් හවුස් හි වෙන්කරවා ගැනීමේ නියෝජිතවරියක් ලෙස වෘත්තියක් ගොඩනඟා ගැනීමට වසර හයක් ගත කළාය. ඇයගේ ලැයිස්තුවට CloZee, පෝලන්ත තානාපති, Funk Hunters, Apashe, Tripp St., MEMBA, Rome in Silver, NotLö, VEIL, sumthin sumthin, Player Dave සහ තවත් අය ඇතුළත් වේ.

මේ තිදෙනා UTA හි එකම නව මුහුණු නොවේ. පසුගිය මාස 18 තුළ, UTA බඳවා ගෙන ඇත ස්කොට් ක්ලේටන්Nashville කාර්යාලයේ සම-ප්‍රධානීන් ජෙෆ්රි හැසන් හා මැතිව් මෝගන්; නැෂ්විල් පදනම් කරගත් බ්‍රෙට් සාලිබා, මැට් කෝන්, Zach Hartley, එමිලි රයිට්, එමිලි ලාරෝස්, මාරිසා ස්මිත්, එලිසා වස්සානා හා බස්ටර් ෆිලිප්ස්; ගෝලීය සංගීත මෙහෙයුම්වල ජ්යෙෂ්ඨ vp එරිකා සැවේජ්; ලොස් ඇන්ජලීස් පදනම් කරගත් ජැනට් කිම්, ස්කොට් ෂ්රයිබර්, මැට් මේයර් හා රොබී බ්‍රවුන්; සහ ලන්ඩන් පදනම් කරගත් වර්ධනය සහ උපාය මාර්ග පිළිබඳ අධ්‍යක්ෂ රෙබෙකා Prochnikකලාකරු සන්නාම උපාය මාර්ග අධ්‍යක්ෂ Irene Agbontaen සහ නියෝජිතයන් කාලෝස් ආබෲ හා මැක්ස් ලී.

UTA නියෝජිතයින් Post Malone, Lizzo, deadmau5, Bad Bunny, YG, Jonas Brothers, Demi Lovato, Marshmello, Bebe Rexha, Young Thug, Common, Tyga, Offset, Lil Wayne, Burna Boy, Halsey ඇතුළු සියලුම ප්‍රභේද හරහා බිහි වූ සහ නැගී එන කලාකරුවන්. Machine Gun Kelly, James Blake, Florence and the Machine, Tierra Whack, Toby Keith, Alesso, Jimmie Allen, Tori Kelly, Young the Giant, 21 Savage සහ තවත් බොහෝ අය.

මේ කතාව මුලින් ප්‍රකාශයට පත් කළේ හොලිවුඩ් වාර්තාකරු.

Next Post

සතිය 6: සතියේ කාන්තා ගොල්ෆ් ක්‍රීඩිකාවන්

Fri Mar 18 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 කාන්තා ගොල්ෆ් වාරයේ 6 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.