අද දිනයෙන් පසුවත් දිවයිනේ ප්‍රදේශ වල වැසි අපේක්ෂා කෙරේ

ඌව පළාතේ සහ මඩකලපුව, අම්පාර සහ හම්බන්තොට දිස්ත්‍රික්කවල ස්ථාන කිහිපයක සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

හාර්ඩ්වෙල් වසර හතරක විරාමයකින් පසු Ultra Miami 2022 වසා දැමීමට තීරණය කරයි

Sat Mar 19 , 2022
ඔහු ගෝලීය තරුවක් බවට පත් කළ EDM දර්ශනයෙන් ඉවත් වී වසර හතරකට පසුව, හාඩ්වෙල් මීළඟ සති අන්තයේ මියාමි හිදී නැවත වේදිකා ගත වනු ඇත Ultra Music Festival, දැන්වීම් පුවරුව ඉගෙන ගෙන ඇත. ලන්දේසි DJ-නිෂ්පාදකයා මාර්තු 27 ඉරිදා රාත්‍රී 9 ට අවසාන ප්‍රධාන වේදිකාවේ “විශේෂ ආරාධිත අමුත්තා” ලෙස තෙදින උත්සවය අවසන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.