ඉන්ධන පෝළිමකදී පුද්ගලයෙකු මියයයි

මහනුවරින් ඇසෙන දුක හිතෙන කතාව

මහනුවර ඉන්ධන පෝළිමක සිටි පුද්ගලයෙකු බිම වැටීමෙන් මිය ගොස් ඇති බවට වාර්තා වේ.

මියගිය 71 හැවිරිදි පුද්ගලයෙකු බවට තොරතුරු මාර්ග සඳහන් කර ඇත

The post ඉන්ධන පෝළිමකදී පුද්ගලයෙකු මියයයි appeared first on අරුණ.

Next Post

Tone Stith on Viral Track 'FWM' සහ ඔහු ඇයගෙන් උගත් දේ: 'ඒ පවුල එතනමයි' | SXSW 2022

Sat Mar 19 , 2022
Billboard’s Tetris Kelly Texas, Austin හි SXSW හි Tone Stith සමඟ වාඩි වී ඔහුගේ වෛරස් TikTok ගීතය “FWM,” ඔහුගේ ලිවීමේ ක්‍රියාවලිය සහ අනෙකුත් කලාකරුවන් සමඟ වැඩ කිරීම, GRAMMY ජයග්‍රාහී කලාකරු HER සමඟ ඔහුගේ සම්බන්ධතාවය සහ ඔහුට ඊළඟට ඇති දේ ගැන කතාබස් කිරීමට.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.