කන්යේ ‘යේ’ වෙස්ට්ගේ ග්‍රැමී ප්‍රසංගය ‘ඔන්ලයින් හැසිරීම සම්බන්ධයෙන්’ උඩින් ඇදී ගියේය

Kanye “Ye” බටහිරගේ නියෝජිතයා පවසන්නේ 2022 ග්‍රැමී උළෙලේදී ප්‍රකාශ නොකළ කාර්ය සාධනයක් බවයි සම්මාන “අන්තර්ජාල හැසිරීම් සම්බන්ධව” හේතුවෙන් ඇදගෙන ඇත.

රැප් ගායකයාගේ නියෝජිතයෙකු විසින් තහවුරු කරන ලදී හොලිවුඩ් වාර්තාකරු විසින් සිකුරාදා ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද වාර්තාවක විස්තර පිපිරීමබටහිරට සිකුරාදා සවස ඇමතුමක් ලැබුණු බවට චෝදනා කරමින් ඔහු මේ වසරේ සිට ඉවත් කළ බව දන්වා සිටියේය ග්රැමීස් රංගන ශිල්පීන් පෙළගැස්ම. බටහිර මේ වසරේ නාමයෝජනා පහක් සඳහා ඉදිරිපත්ව සිටියද ඔහු ඒ අතර නොවීය කලාකරුවන්ගේ පළමු වටය අප්රේල් 3 උත්සවයට පෙර පටිගත කිරීමේ ඇකඩමිය විසින් ඉටු කරන බව නිවේදනය කරන ලදී.

ලාස් වේගාස් හි එම්ජීඑම් ග්‍රෑන්ඩ් ගාර්ඩන් අරීනා හි පැවැත්වෙන සංදර්ශනයට ඔහු තවමත් සහභාගී වන්නේද නැතහොත් ආරාධනා කරන්නේද යන්න තහවුරු කිරීම සඳහා නීත්‍යානුකූල නම යේ වෙස්ට් සඳහා නියෝජිතයෙකු ප්‍රතික්ෂේප කළේය. THR අදහස් දැක්වීම සඳහා පටිගත කිරීමේ ඇකඩමිය වෙත ළඟා වූ නමුත් තවමත් ආපසු හැරී නොමැත.

එම පුවත් Ye’s අනුගමනය කරයි Instagram වෙතින් තාවකාලික අත්හිටුවීම මාර්තු 16, බදාදා, ඔහු ඉලක්ක කරගත් අපවාදයක් ඇතුළත් පළ කිරීමක් පළ කිරීමෙන් පසුව ඩේලි ෂෝ සත්කාරක ට්‍රෙවර් නෝවා. පැය 24ක අත්හිටුවීම අතරතුර, Grammy සම්මානලාභී සංගීතඥයාට DMs පළ කිරීමට, අදහස් දැක්වීමට හෝ යැවීමට නොහැකි විය.

ඉන්ස්ටග්‍රෑම් විසින් මකා දමා ඇති Ye’s post හි, “Kumbaya” සඳහා වූ පද රචනය minstrel චරිතයක් මත පදනම් වූ වාර්ගික නාමයක වෙනසක් සමඟ ප්‍රතිස්ථාපනය විය. බටහිර අඟහරුවාදා කොටසකට ප්‍රතිචාර වශයෙන් අපවාදය භාවිතා කළේය ඩේලි ෂෝඑහි නෝවා රැප් ගායකයාගේ මාර්ගගත සවි කිරීම ඇමතීය ඔහුගේ හිටපු බිරිඳ කිම් කාර්ඩෂියන් සහ ඇගේ වත්මන් පෙම්වතා යන දෙදෙනාටම හිරිහැර කිරීම, එස්.එන්.එල් නළුවෙකු වන පීට් ඩේවිඩ්සන්, එය “නැරඹීම බියජනක” ලෙස හඳුන්වයි.

වෙස්ට්ගේ පළ කිරීම ඉවත් කිරීමට පෙර, 2022 ග්‍රැමී ප්‍රදර්ශනයේ සත්කාරකත්වය දරන නෝවා – ප්‍රතිචාර දක්වමින්, රැප් ගායකයාට පැවසුවේ ඔහුගේ හැසිරීම සත්කාරකයාගේ හදවත “බිඳ දැමූ” බවත් “එය සහ ඔබේ පවුල අතර වෙනස ඔබ දැනගත යුතු” බවත්ය.

“ඔබ මේ සියල්ල ගැන විහිළු කරනවා නම් සහ මම රැකබලා ගැනීම සඳහා මෝඩයෙක් නම්, එසේ වේවා. නමුත් මම ඊට වඩා කැමතියි කතා කරපු මෝඩයා” නෝවා සිය අදහස අවසන් කළේය.

නෝවාට වෙස්ට්ගේ ප්‍රසිද්ධ ප්‍රතිචාරය කර්ඩෂියන් ගෙන් දික්කසාද වීම සම්බන්ධයෙන් ඔහුගේ දැනට පවතින ප්‍රසිද්ධ ප්‍රතිචාරයේ නවතම පරිච්ඡේදය පමණි. නීත්‍යානුකූලව තනිකඩව ප්‍රකාශ කරන ලදී මාර්තු 2 වෙනිදා. Kardashian විවාහයෙන් වසර හයකට පසු 2021 පෙබරවාරි මාසයේදී බටහිරින් දික්කසාද වීමට ගොනු කළ අතර අධිකරණ ක්‍රියාදාමයන් අතරතුර හිමිකම් පෑවේය ඔහු ඇගේ “චිත්තවේගීය පීඩා” ඇති කළේය ඔහුගේ සමාජ මාධ්‍ය සටහන් සමඟ.

එතැන් සිට, බටහිර ඔවුන්ගේ බෙදීම පිළිබඳව සමාජ මාධ්‍ය හරහා බොහෝ ප්‍රසිද්ධ අදහස් පළ කර ඇත. අඩුම තරමින් එම තනතුරුවලින් සමහරක් සඳහා, විශේෂයෙන් ඔහු සම්බන්ධ වූ ඒවා සඳහා ඔබ පෙබරවාරි මාසයේදී සමාව අයැද සිටියේය පුද්ගලික පෙළ ප්‍රකාශ කිරීම ඔහුගේ පොදු ගිණුමේ Kardashian සමඟ.

ඒ ඔහුගේ ඉහළ යන සමාජ මාධ්‍ය ප්‍රතිචාර අමතමින් ඔවුන්ගේ දික්කසාදයට ඔහු මෙසේ ලිවීය, “මම දන්නවා තිර දර්ශන බෙදාගැනීම කරදරකාරී බවත් එය කිම්ට හිරිහැර කිරීමක් ලෙසත් සිදු විය. මම වගවීම භාර ගන්නවා.” ඔහු තවදුරටත් කියා සිටියේ තමා “තවමත් සැබෑ කාලය තුළ ඉගෙන ගනිමින් සිටින” බවත්, “නිර්මාණශීලී වෘත්තිකයන්, සංවිධායකයින්, බලමුලු ගන්වන්නන් සහ ප්‍රජා නායකයින් කණ්ඩායමකින් ප්‍රයෝජන ගත හැකි” බවත්ය.

නමුත් ප්‍රසිද්ධියේ සමාව අයැදීමෙන් පසුව, වෙනත් දේ අතර, ඩේවිඩ්සන්ගේ ක්ලේමේෂන් අනුවාදයක් හිස ගසා දැමීම නිරූපණය කිරීමට යේ ගියේය. “Eazy” සඳහා ඔහුගේ වීඩියෝව “දෙවියන් වහන්සේ මාව එම අනතුරෙන් ගැලෙව්වා / මට පීට් ඩේවිඩ්සන්ගේ බූරුවා පරාජය කළ හැකි නිසා” යන පද රචනා ඇතුළත් ගීතයකි.

මෙම ලිපිය මුලින්ම දර්ශනය විය හොලිවුඩ් වාර්තාකරු.

Next Post

NCAA තරඟාවලියේදී 4-ශීය UT 13-seed Buffalo පරාජය කරයි

Sat Mar 19 , 2022
NCAA තරඟාවලියේ Buffalo, 80-67 පරාජය කිරීමෙන් Tennessee දෙවන වටයට පිවිසෙයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.