කයිගෝ සහ කළමනාකරු මයිල්ස් ෂියර් සමඟ සුපිරි තරු පැනලය | SXSW 2022

Billboard’s Dance අධ්‍යක්ෂක Katin Bain Texas, Austin හි SXSW හි Samsung x Billboard Galaxy House හි සුපර්ස්ටාර් පැනලය සඳහා Kygo සහ ඔහුගේ කළමනාකරු Myles Shear සමඟ වාඩි විය.

Next Post

SXSW 2022: MUNA on Signing with Phoebe Bridgers, Rock Panel හි ස්ත්‍රීවාදය සැබෑ සහ තවත් දේ | Billboard News

Sat Mar 19 , 2022
SXSW හි සංගීතය අධික ලෙස ධාවනය වෙමින් පවතින අතර, අද අපි උණුසුම්ම පැනල බිඳ දමමු, ප්‍රසංග සහ MUNA සංගීත කණ්ඩායම ඇතුළුව නැරඹිය යුතු සම්මුඛ සාකච්ඡා Phoebe Bridgers සමඟ අත්සන් කිරීම සහ Kacey Musgraves, Trae tha Truth සඳහා විවෘත කිරීම SXSW හි වැදගත්කම දෙස බලන්න. රොක් පැනලයේ ස්ත්‍රීවාදය සහ තවත් බොහෝ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.