කොවිඩ් – තවත් මරණ හතරක්, නව රෝගීන් 238 ක් එකතු වී ඇත

රට තුළ දෛනිකව නව ආසාදිතයින් සංඛ්‍යාව ඉහළ යමින් පවතින බැවින් අද දින තවත් පුද්ගලයින් 238 දෙනෙකු Covid-19 සඳහා ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කර ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. තව..

Next Post

විධායක ජනාධිපති ක්‍රමය අහෝසි කළයුතුයි – මෛත්‍රී

Sat Mar 19 , 2022
ජනතාව දුකෙන් බේරීම තමයි ප්‍රශ්නය රට විනාශයට ගිය විධායක ජනාධිපති ක්‍රමය අහෝසි කළයුතු බව ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ සභාපති හිටපු ජනාධිපති‍‍‍‍්‍රීපාල සිරිසේන මහතා පවසයි. හිටපු අයෙකු මේ බව ප්‍රකාශ කළේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ ගම්පහ දිස්ත්‍රික් නියෝජිත සම්මේලනය අමතමිනි. ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ ගම්පහ දිස්ත්‍රික් නියෝජිත සම්මේලනය එම පක්ෂයේ සභාපති, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.