ගැස් – ඉන්ධන ගැන පසුපෙළත් ගතු කියයි

ජනතාව මුහුණ දී සිටින ඉන්ධන සහ ගෑස් අර්බුදය විසඳීමේ වැඩපිළිවෙළක් ආණ්ඩුව වහාම ඉදිරිපත් කළ යුතු බව ආණ්ඩුවේ පසුපෙළ මන්ත්‍රී කණ්ඩායම ඉල්ලීමක් කරයි.

Next Post

බැඩ් බනීගේ 'සෆේරා' රාජකීයත්වයෙන් 99%ක් තමාට ලැබෙන බව ඇඟවීම සඳහා මිසී එලියට් ජොවෙල් කැඳවයි: 'මෙය ඉතා වගකීම් විරහිතයි'

Sat Mar 19 , 2022
මිසී එලියට් ඇයගේ කර්තෘභාගය සාර්ථකව ලබා ගැනීමෙන් පසු ඇයගේ නම ඉවත් කරයි නරක හාවාගේ ජනප්‍රිය ගීතය වන “Safaera,” ඇයගේ ජනප්‍රිය “Get Ur Freak On” හි නියැදියක් ඇතුළත් වේ. ඒ සියල්ල ආරම්භ වූයේ පසුගිය සතියේ, ජොවෙල් හි ය ජොවෙල් සහ රැන්ඩි කිව්වා සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී පැහැදිලි නොකළ නියැදිය හේතුවෙන් “Safaera” හි ඔහුගේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.