ඩැනියෙල් රැඩ්ක්ලිෆ් පවසන්නේ ඔහු රිහානා වෙනුවෙන් ගායනා කළ නව්‍ය ගීතය නිසා ඔහුට ‘අමුතු අල්’ භූමිකාවක් ලැබුණු බවයි

ඩැනියෙල් රැඩ්ක්ලිෆ් මෑතකදී එය ඉගෙන ගත්තේය “අමුතු අල්” යැන්කොවික් දශකයකට පමණ පෙර ඔහු විසින් ගායනා කරන ලද නව්‍ය ගීතයක් ගැන පැහැදීමක් ඇති විය, නමුත් එය කෙසේද යන්න පැහැදිලි නැත රිහානා ඒ ගැන දැනුණා.

එම හැරී පොටර් තරු සංචාරය කළේය අද රාත්‍රී සංදර්ශනය සිකුරාදා (මාර්තු 18), සත්කාරක ජිමී ෆැලන් ගැන ඇහුවා අමුතුයිRoku නාලිකාව සඳහා වූ චරිතාපදානය නැතිවූ නගරය නළුවා උපහාසාත්මක-ගීත විශාරදයා ලෙස රඟපානු ඇත. වාත්තු කිරීම සිදුවූයේ කෙසේදැයි කුතුහලයෙන් සිටි ෆැලන්, රැඩ්ක්ලිෆ්ට මීට පෙර යැන්කොවික්ව මුණගැසී ඇත්දැයි විමසූ අතර, ආගන්තුකයා එපා කීවේය.

“මම පළමු වතාවට අල් සමඟ කතා කළ විට, මම මෙසේ සිතුවෙමි, ‘ඔබ මාව ඔබ සමඟ රඟපාන්න තෝරා ගනීවි යන අදහසින් මම අතිශයින් සතුටු වෙමි, නමුත් මම කැමති ඇයි? මම අද්භූත නමුත් උද්යෝගිමත් ය,” රැඩ්ක්ලිෆ් සිහිපත් කළේය.

2010 නොවැම්බරයේදී ඔහු එහි සිටි බව ඔහු තවදුරටත් පැහැදිලි කළේය ග්රැහැම් නෝටන් ෂෝ සහ, හදවතින්, හාස්යජනක සෑම වචනයක්ම කියවා ඇත Tom Lehrerගේ නව්‍ය ගීතය “The Elements” නොදන්නා අය සඳහා, මෙම ගීතය ආවර්තිතා වගුවේ සියලුම අංග රිද්මයට අනුපිළිවෙලකට ලැයිස්තුගත කර ඔපෙරා හි “මේජර්-ජෙනරල්ගේ ගීතය” තාලයට ගායනා කරයි. පයිරේට්ස් ඔෆ් පෙන්සන්ස්. එකල, රැඩ්ක්ලිෆ්ගේ සෙසු ග්‍රැහැම් නෝර්ටන් අමුත්තන්, කොලින් ෆැරල් සහ රිහානා, එම දස්කමෙන් කුමක් කළ යුතු දැයි හරියටම නොදන්නා බවක් පෙනෙන්නට තිබුණි.

“මම ‘The Elements’ ගායනා කළේ Colin Farrell සහ ඉතා විනෝදජනක Rihanna අසල,” Radcliffe පැවසීය. රිහානා “මේ ළමයා කවුද, ඔහු ‘The Elements’ සියල්ලම ගායනා කරන්නේ ඇයි?” වැනි බව තමාට දැනුණු බව නළුවා පැවසීය.

ඔහු තවදුරටත් කියා සිටියේ, “මම හිතන්නේ අල් ඒක දැක්කා, ‘මේ මිනිහට ඒක ලැබෙයි’ වගේ. ඉතින් ඔහු මාව තෝරා ගත්තා. ඒ නිසා මම හරිම වාසනාවන්තයි, දැන් මට Al එක්ක Accordion පාඩම් කරන්න ලැබිලා තියෙනවා.”

මෙම ලිපිය මුලින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද්දේ හොලිවුඩ් වාර්තාකරු.

Next Post

මෙම සතියේ (මාර්තු 19) ලතින් සංගීතයේ උසස් අවස්ථා 5ක්

Sat Mar 19 , 2022
වෘත්තීය සන්ධිස්ථාන සහ නව සංගීත නිකුතුවල සිට ප්‍රධාන නිවේදන දක්වා සහ තවත්, දැන්වීම් පුවරුව සංස්කාරකවරුන් නවතම පුවත් buzz ඉස්මතු කරයි ලතින් සෑම සතියකම සංගීතය. මේ සතියේ ලතින් සංගීත ලෝකයේ සිදු වූ දේ මෙන්න. බොගෝටා හි කැරොල් ජී නෙට්ෆ්ලික්ස් හි රූගත කිරීම් සඳහා දැනට ලොස් ඇන්ජලීස් හි පදිංචිව සිටින කැරොල් ජී. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.