තරුණයෙක් දුම්රියට බිලි

කටුනායක ගුවන් හමුදා කඳවුර ආසන්නයේ ඇති අනාරක්ෂිත දුම්රිය හරස් මාර්ගය හරහා අපරික්ෂාකාරීව ධාවනය කළ යතුරු පැදියක් දුම්රියේ ගැටිමෙන් සිදුවූ අනතුරකින් යතුරු පැදිකරු බරපතල තුවාල සහිතව එම ස්ථානයේදිම මිය ගොස් ඇති බව සිදුව පොලිසිය පවසයි.

Next Post

යානයක් කඩා වැටෙයි

Sat Mar 19 , 2022
සිව්දෙනෙකු මියයයි අමෙරිකානු හමුදා ගුවන් යානයක් නෝර්වේ රාජ්‍යයේදී අනතුරට ලක්වීමෙන් හමුදා සෙබළුන් මියගොස් තිබේ. නෝර්වේ රාජ්‍යයේ බෝඩෝ ප්‍රදේශයට යානය කඩා වැටී ඇති අතර යානයේ ගමන් කළ සිව්දෙනාම මිය ගිය බව විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරයි. නේටෝ සංවිධානයේ පුහුණු අභ්‍යාසයක් සඳහා සහභාගීවී ඔවුන් මෙම අනතුරට මුහුණ දී ඇති බව සඳහන් කළේය. මේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.