පලාත් පාලන ආයතන දුම්රියට කෝටි 10 ක් ණයයි

දුම්රිය දෙපාර්තමේන්තුවට හිමි දේපළ පරිහරණය කිරීම වෙනුවෙන් රට පුරා පළාත් පාලන ආයතනවලින් රුපියල් කෝටි 10 කට වැඩි මුදලක් එම දෙපාර්තමේන්තුවට අයවිය යුතු බව දැනගන්නට තිබේ.

Next Post

වාහන අමතර කොටස් මිල ඉහළට

Sat Mar 19 , 2022
වාහන අමතර කොටස් සහ ටයර් ව්‍යාපාරිකයන් අමාරුවේ ඩොලරයේ අගය ඉහළ යාමත් සමඟ වෙළඳපොළ තුළ ටයර් සහ වාහන අමතර කොටස් මිල ගණන් ද විශාල වශයෙන් ඉහළ ගොස් තිබේ. භාණ්ඩය සීමාකිරීමේ මිල ගණන් මිලදී ගැනීම සඳහා භාණ්ඩ තොගයක් පවතින අලෙවිකරුවන් පවසයි. මෙම වාහන අමතර කොටස් සහ ටයර් ව්‍යාපාර පවත්වාගෙන යාම අපහසු වී […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.