ප්‍රවාහ කිරීමට ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටයක් අවශ්‍යද? මෙන්න ඔබට ‘Monster’ නොමිලේ නැරඹිය හැකි ආකාරය

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

රෙජිනා ශාලාවගේ ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටිය රකුසා සිකුරාදා (මාර්තු 18) ප්‍රයිම් වීඩියෝවෙන් ආරම්භ විය. Mariamo Diallo විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද චිත්‍රපටය අධ්‍යයන ක්ෂේත්‍රයේ වර්ගවාදය වටා කේන්ද්‍රගත වන අතර, නෝර්ත්වෙස්ටර්න් විශ්ව විද්‍යාලයේ නේවාසික ශාලාවකට නායකත්වය දුන් පළමු කළු ජාතික කාන්තාව ලෙස හෝල් රංගනයෙන් දායක වේ.

“සම්පූර්ණයෙන්ම, එය දැනෙනු ඇතැයි මා සිතුවාට වඩා ටිකක් හොල්මන් විය,” හෝල් පැවසීය Newsweek චිත්රපටයේ. “චිත්‍රපටය කොතරම් අපහසුද යන්න අත්විඳීම වෙනස් ලෙස දැනුනි.”

රකුසා, Hall, Zoe Renee සහ Talia Ryder යන නළු නිළියන් දැනටමත් Prime Video හි US ප්‍රවාහ ප්‍රස්ථාරවල මුල් පස් දෙනා අතරට පැමිණ ඇති අතර ලොව පුරා අංක 10 වන ස්ථානයේ සිටී. ජනප්‍රිය චිත්‍රපටයක් ගොඩබෑමට අමතරව, Hall, Amy Schumer සහ Wanda Sykes සමඟ ලබන ඉරිදා (මාර්තු 27) විකාශය වන 94 වැනි වාර්ෂික ඇකඩමි සම්මාන උළෙලේ සම සත්කාරකත්වය දරයි.

නරඹන ආකාරය රකුසා නොමිලේ

ප්රවාහය සඳහා රකුසා, ඔබට සාමාජිකත්වයක් අවශ්‍ය වනු ඇත Amazon Prime හෝ ප්‍රයිම් වීඩියෝ එය විසින්ම. චිත්‍රපටිය ඔබේ සාමාජිකත්වයට ඇතුළත් කර ඇත, එබැවින් අමතර කිසිවක් ගෙවීම ගැන කරදර නොවන්න.

තවම අත්සන් කරලා නැද්ද? මේ මොහොතේ, ඔබ සීමිත කාලයක් සඳහා වේදිකාවට සම්බන්ධ වූ විට Prime විසින් නොමිලේ මාසයක අත්හදා බැලීමක් පිරිනමයි. නොමිලේ අත්හදා බැලීම අවසන් වූ පසු, Amazon Prime සඳහා වැය වේ මසකට $14.99 (හෝ වසරකට ඩොලර් 139). සාමාජිකත්වයට නොමිලේ එකම දින, එක් දින හෝ දින දෙකක බෙදා හැරීම, ප්‍රයිම් සාමාජිකයින් සඳහා සුවිශේෂී ගනුදෙනු, ඩොලර් 35 හෝ ඊට වැඩි නොමිලේ සිල්ලර බඩු බෙදා හැරීම, අසීමිත ඡායාරූප ගබඩා කිරීම, ප්‍රයිම් කියවීම, Amazon Prime Music, Prime Gaming සහ බෙහෙත් වට්ටෝරු සඳහා වට්ටම් ඇතුළත් වේ. මුදල් ටිකක් ඉතිරි කර ගැනීමට අවශ්‍යද? සුදුසුකම් ලබන සිසුන්ට සහ EBT/Medicaid ලබන්නන්ට සාමාන්‍ය මිලෙන් 50%ක් සඳහා Amazon Prime හා සම්බන්ධ විය හැක.

ප්‍රයිම් වීඩියෝ හි ප්‍රයිම් ඔරිජිනල් කිහිපයක් ඇතුළුව ඔබට අමතර ගාස්තුවකින් තොරව නැරඹිය හැකි විශාල අන්තර්ගතයක් ඇත. ප්‍රයිම් වීඩියෝ යනු මුල් පිටපත්වල දැවැන්ත එකතුවකට නිවහනයි ළඟා වන්නා, හාර්ලම්, මයිසෙල් මහත්මිය පුදුම සහගතයි, අනභිභවනීය, ටොම් ක්ලැන්සිගේ ජැක් රයන්, Fairfax, කාල රෝදය, ද ලෙජන්ඩ් ඔෆ් වොක්ස් මැෂිනා, මට ඔයාව ආපසු ඕන හා පිරිමි ළමයා සහ සංගීතය ආශ්‍රිත සංදර්ශන, වාර්තා චිත්‍රපට සහ ප්‍රසංග විශේෂ වැනි සති අන්ත x ඩෝන් එෆ්එම් අත්දැකීම, ජස්ටින් බීබර්: අපේ ලෝකය හා Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls එය මාර්තු 25 වන දින තිරගත වේ.

ඔබට Paramount+, Starz, Discovery+, BET+, Showtime, සහ වෙනත් නාලිකා හරහා ද ප්‍රවාහ කළ හැක මූලික වීඩියෝව.

Next Post

අද දිනයෙන් පසුවත් දිවයිනේ ප්‍රදේශ වල වැසි අපේක්ෂා කෙරේ

Sat Mar 19 , 2022
ඌව පළාතේ සහ මඩකලපුව, අම්පාර සහ හම්බන්තොට දිස්ත්‍රික්කවල ස්ථාන කිහිපයක සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.