බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්ගේ Instagram නැවත පැමිණ ඇත

දින දෙකකට පසු බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස්Instagram ගිණුම අභිරහස් ලෙස අතුරුදහන් විය, පොප් තරුව නව පළ කිරීම් තුනක් සමඟ ඡායාරූප බෙදාගැනීමේ යෙදුම වෙත ආපසු ගියේය.

ස්පියර්ස්ගේ ගිණුම අබල විය බදාදා අනතුරු ඇඟවීමකින් තොරව, සහ දැන්වීම් පුවරුව ගිණුම අක්‍රිය කිරීම පිටුපස Instagram නොසිටි බව එකල තහවුරු විය.

සිකුරාදා (මාර්තු 18) පළ කිරීම් ත්‍රිත්වයේ ස්පියර්ස් හි එබී බැලීම් ඇතුළත් වේ. හෝඩුවාවක් නැති බලන්න, “…බේබි වන් මෝර් ටයිම්” ගායකයා ඇලිසියා සිල්වර්ස්ටෝන්ගේ චර් හොරොවිට්ස්ගේ ප්‍රෙප්පි විලාසිතාවෙන් පැහැදිලිවම ආභාසය ලැබූ, පිම්බුණු පැහැපත් අත් සහිත සුදු පැහැති කබායක් සමඟ velor miniskirt එකක් පැළඳ සිටී. තුන්වන වීඩියෝව TikTok පරිශීලක lirios9595 හි නැවත පළ කිරීමකි, ළදරුවෙකු තම මවගේ ගැබිනි බඩ වටා ගමන් කරයි, “අම්මේ … මාව මෙතනින් ඉවත් කරන්න” යන ශීර්ෂ පාඨය ඇතුව.

ස්පියර්ස්ගේ Instagram ගිණුම පසුගිය වසර 13 තුළ ඇගේ ජීවිතය පාලනය කර අවසන් වූ සංරක්‍ෂකත්වය නිසා සුපිරි තරුව ඇගේ නොපැහැදිලි සිතුවිලි සහ මිලියන 40 කට ආසන්න අනුගාමිකයින් සමඟ ස්ථාවර NSFW ඡායාරූප බෙදා ගැනීමට වේදිකාවක් වී ඇත. වැටෙනවා.

පහත පළ කිරීම් තුන බලන්න:

Next Post

විදුලි බිල දෙගුණයකින් ඉහළට

Sat Mar 19 , 2022
විදුලි බිල වැඩිවෙන්නේ මෙහෙමයි සාමාන්‍ය විදුලියෙන් රුපියල් දහතුනක පාඩුවක් සිදුවන විදුලි බිල වැඩි කරමින් රුපියල් කෝටි දහහතර දාහක අමතර ආදායමක් ලබා ගැනීමට ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය තීරණය කර ඇත. ඒ අනුව විදුලිබල මණ්ඩලයේ අධ්‍යක්ෂ මණ්ඩලය අනුමත කළ විදුලි බිල වැඩිකිරීමේ යෝජනාව ලැබී ඇති බව මහජන උපයෝගිතා සභාපති ජනක රත්නායක ‘අග අරුණ’ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.