බෙංගාල බොක්ක ආශ්‍රිතව පවතින අඩු පීඩන කලාපය සුළි කුණාටුවක් දක්වා තීව්‍ර වෙයි

ගිනිකොන දිග බෙංගාල බොක්ක ප්‍රදේශයේ පැවති අඩු පීඩන කලාපය නැගෙනහිර සහ ඊසාන දෙසට ගමන් කර මාර්තු 19 දින පෙරවරු 08.30 ට අග්නිදිග බෙංගාල බොක්ක සහ දකුණු අන්දමන් මුහුදට යාබදව මධ්‍යගතව පවතින බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

ආසියානු කුසලාන ක්‍රිකට් තරගාවලිය ශ්‍රී ලංකාවේ

Sat Mar 19 , 2022
ක්‍රිකට් ආකාරයෙන් T20 ආකාරයට 2022 ක කුසලාන ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාව අවශ්‍ය වන්නේ 27වනදා සිට සැප්තැම්බර් 11 වනදා දක්වා පැවැත්වීමට නියමිතයි. එම සඳහා ශ්‍රී ලංකාවේ තීරණය කර ඇත. ඒ අනුව සුදුසුයි කුසලාස සඳහා විස්සයි 20 සඳහා සුදුසු පරිදි සැලසුම් කර ඇත. එම තරඟාවලියට සුදුසුකම් ලැබීමේ තරඟ පැවැත්වෙන අගෝස්තු 20 වනදා සිට පැවැත්වීමට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.