මන්නාරමේදී රුපියල් ලක්ෂ 520කට අධික කේරළ ගංජා තොගයක් අත්අඩංගුවට

නාවික හමුදාව විසින් සිකුරාදා (මාර්තු 18) මන්නාරම, ඕලුතුඩුවායි මුහුදු ප්‍රදේශයේ සිදුකළ විශේෂ මෙහෙයුමකදී කේරළ ගංජා කිලෝග්‍රෑම් 175ක් පමණ අත්අඩංගුවට ගෙන තිබේ. තව..

Next Post

ඉන්දියාවෙන් ගෙන්වූ භාණ්ඩ මුදාගැනීමට පියවර

Sat Mar 19 , 2022
බන්දුල ගුණවර්ධන මහතා අමාත්‍යාංශ ලේකම්ට උපදෙස් නිෂ්පාදනය සඳහා වරායේ සිරවී ඇති ඉන්දියාවෙන් ඩොලර් ලබා ගත හැකි අත්‍යවශ්‍ය භාණ්ඩ මුදා හැරීමට කටයුතු කරන ලෙස වෙළෙඳ අමාත්‍යාංශය බන්දුල ගුණවර්ධන මහතා අමාත්‍යාංශ ලේකම්වරයාට උපදෙස් ලබා දී ඇත. ඉන්දියාවෙන් ශ්‍රී ලංකාවට ඩොලර් බිලියනයක ණය පහසුකම ලැබීම නිසා මුදල් ගෙවීමේ පදනම මත අදාළ භාණ්ඩ නිදහස් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.