මෝගන් වොලන් නැෂ්විල් සංදර්ශන ත්‍රිත්වය අවසන් කිරීමට ජනප්‍රිය ගීත, ජේසන් ඇල්ඩීන් සහ තවත් බොහෝ දේ ගෙන එයි

වසරකට පමණ පෙර, මෝගන් වොලන්බීමත්ව වාර්ගික අපවාදයක් ප්‍රකාශ කිරීමෙන් පසු ඔහුගේ වෘත්තීය වේගය කෙටියෙන් ඇණහිටිණි.

නමුත් ඔහුගේ සංගීතය ඉවත් කර ඇතත් රට ගුවන්විදුලිය සහ ප්‍රමුඛ පෙළේ සංගීත වාදන ලැයිස්තු, සහ ඔහු සම්මාන ප්‍රදර්ශන පරිපථයේ ටික කලක් පෞරුෂයක් නොවන පුද්ගලයෙක් විය, ඔහුගේ 2021 ඇල්බමය සඳහා පරිභෝජනය, භයානක: ද්විත්ව ඇල්බමය මෙම ව්‍යාපෘතිය අඛණ්ඩව සති 10ක් බිල්බෝඩ් 200 ප්‍රස්ථාරයේ උච්චස්ථානයේ මුල් බැස ගත් අතර අවසානයේ එය බවට පත් විය වැඩියෙන්ම අලෙවි වන ඇල්බමය එම වසරේ.

දැන්, රටේ සංගීත ගායකයා ඔහු නතර කළ තැනින් ඉදිරියට යමින්, ඔහුගේ රකුසා සාර්ථකත්වය මත ගොඩනඟමින් සිටී භයානක: ද්විත්ව ඇල්බමය Nashville’s Bridgestone Arena හි රාත්‍රී තුනක දිවීම ඇතුළුව, විකුණා අවසන් වූ ප්‍රධාන පෙළේ සංචාරයක් සමඟ.

සිකුරාදා (මාර්තු 18), නැගෙනහිර ටෙනසිහි පිරිමි ළමයා ඔහුගේ විකුණා අවසන් වූ සංදර්ශන ත්‍රිත්වය වට කර ගත් අතර, මූලික වශයෙන් යෞවනයන් සහ තිස් දෙනෙකුගෙන් සමන්විත බ්‍රිජ්ස්ටෝන් අරීනා සමූහය, පළමු සටහන් වල සිට වේදිකාව දෙසට කෑගැසීම් සහ අත්පොළසන් හඬක් අනුමත කළහ. ප්‍රචාලක, දෘඩ ආරෝපණ විවරයක් මගහැර, වොලන් මුලින්ම යතුරුපුවරු මධ්‍ය වේදිකාවක වාඩි වී පෙනී සිටි අතර, හුදකලා ආලෝකයක් යටතේ, “Sand in My Boots” හි මෘදු ශෝකජනක අනුවාදයක් ඉදිරිපත් කළේය.

කෙසේ වෙතත්, ලේසර් සහ ෆයර් මාලාවක් මෙන්ම වොලන්ගේ රළු ධාවන පථය වන “සමතින් රට” නිසා මෙම කට්ටලය ඉක්මනින් ප්‍රබෝධමත් විය. වේදිකාවක් ඔහුගේ මුලකුරු “MW” හැඩය ගනිමින් සහ නියොන් ආලෝකයෙන් ගෙනහැර දැක්වීමෙන්, ගායකයා පැහැදිලි කළේ මෙය ඔහුගේ නැවත පැමිණීම පමණක් නොව, සංචාරක කලාකරුවෙකු ලෙස ඔහුගේ සුපිරි තරු පැමිණීමයි.

මෙම ප්‍රසංගය අතරතුර වොලන් 2021 වාර්ගික අපවාද සිද්ධිය සඳහන් නොකළ අතර, ඒ වෙනුවට ඔහුගේ මව් ප්‍රාන්තයේ ප්‍රසංග කිරීමට ස්තූතිවන්ත වන අතර ගීත දුසිම් දෙකකට වඩා වැඩි ප්‍රමාණයක් සමඟ ඉදිරියට ගියේය.

“පසුගිය රාත්‍රිය ඇත්තෙන්ම නරකයි-, නමුත් මම හිතන්නේ ඔවුන්ව ලැජ්ජාවට පත් කිරීමට අවශ්‍ය දේ ඔබ සැමට තිබෙන්නට ඇතැයි” වොලන් කට්ටලය ආරම්භයේදී ප්‍රේක්ෂකයන්ට පැවසීය. “මට සතුටුයි, එය මගේ උපන් ප්‍රාන්තය, මම ජීවත් වන නගරය, මම දැන් ගෙදර කියන නගරය, මට හොඳ නගරයක්. මම අද රාත්‍රියේ මගේ පවුලේ බහුතරයක් මෙහි සිටින බැවින් එය මට විශේෂ රාත්‍රියක් වන අතර මම එය මට හැකි පමණින් භුක්ති විඳීමට උත්සාහ කරමි. ”

ඔහුගේ කට්ටල ලැයිස්තුව බොහෝ දුරට ඔහුගෙන් ඉවත් විය භයානකයි ව්‍යාපෘතිය, එය 2022 වසරේ ඇකඩමි ඔෆ් කන්ට්‍රි සංගීත සම්මාන ඇල්බමය ලෙස නම් කරන ලදී. “Sand in My Boots” වලට අමතරව, ඔහු “යමෙකුගේ ගැටලුවක්”, “ඔබ මත නාස්ති කළා”, “865,” “අවවාදයයි,” “Wonderin’ ‘Bout the Wind”, “රට A$$ S-t” ඉදිරිපත් කළේය. සහ තවත් පැහැදිලි රසික ප්‍රියතමයක් වන “මෙම තීරුව”

නමුත් සන්ධ්‍යාව “Up Down” සහ “Chasin’ You” ඇතුළු වොලන්ගේ පෙර ජනප්‍රිය ගීත ද සොයා බැලීය.

“මෙම ගීතය මම ගීතයක් ලියූ පළමු අවස්ථාව වන අතර, “මෙය හොඳ ගීතයක්” යැයි හැඟී ගියේය,” වොලන් සිය වෘත්තීය ජීවිතයේ මුල් භාගයේ “චැසින්’ යූ” ලිවීම සිහිපත් කළේය. “එය මට බලාපොරොත්තුවක් සහ විශ්වාසයක් ලබා දුන්නා.”

පුරාවට, වොලන් මෙන්ම ඔහුගේ ආරම්භකයින් වන HARDY සහ Larry Fleet, ග්‍රාමීය සංස්කෘතියට සහ කුඩා නගරවලට පක්ෂපාතීත්වය ප්‍රකාශ කළහ, එය පෙර ගම්බද සංගීතයේ යුගයක ඉතා පැහැදිලිව පෙනෙන්නට තිබුණි, කලාකරුවා සහ රසිකයා අතර ඇති බාධක බිඳ දමන ආකාරයේ ප්‍රවේශවීමේ හැකියාව සමඟ. නැවත නැවතත්, ගීත කේන්ද්‍රගත වූයේ ආදරය සෙවීම, හෘදයාබාධ සමඟ සාර්ථකව කටයුතු කිරීම සහ කුඩා නගරයක් සහ නිල් කරපටි වීම ගැන ආඩම්බර වීම – ප්‍රියතම බාර් සඳහා සැමරුම් ඕඩයන් ඕනෑ තරම් සහ සති අන්තයේ ලිහිල් කිරීමට ඉඩ දීමයි. සමූහයා සෑම ගීතයක් හරහාම වොලන් සමඟ රැඳී සිටි අතර, ඔහුගේ ප්‍රස්ථාර ප්‍රස්ථාරවල තරමටම ඇල්බමය කප්පාදුව ගායනා කළහ.

මෙම තුන්දින Nashville stint පුරාවට, සෙසු කලාකරුවන්ගේ අශ්වාරෝහක කණ්ඩායමක් ජිමී ඇලන්, එරික් පල්ලිය, රොනී ඩන් සහ තවත් අය ඇතුළුව පුදුම සහගත ලෙස පෙනී සිට ඇත. සිකුරාදා සවස ද ව්යතිරේකයක් නොවීය.

ප්‍රථමයෙන්ම, තෝමස් රෙට් විසින් ප්‍රේක්ෂකයින් මවිතයට පත් කළේ, “විස්කි’ඩ් මයි වේ” ගීතයේ ප්‍රසංගයක් සඳහා පෙනී සිටීමෙන් පුපුරන සුලු අත්පොළසන් හඬක් ඇති වූ අතර, පසුව ජේසන් ඇල්ඩියන් විසින් 2005 වසරේ ජනප්‍රිය වූ “හික්ටවුන්” හි යුගලයක් සඳහා ඉතා ඝෝෂාකාරී සැමරුම් උත්සවයක් ගෙන එන ලදී. සන්ධ්‍යාවේ මොහොත, සාදයේ රාත්‍රියක් සඳහා දැනටමත් පැහැදිලිවම ප්‍රමුඛව සිටින පිරිසකට.

නමුත් එම ඝෝෂාකාරී සාද ගීත සමඟින් ඇලවූ හෘදයාංගම අවස්ථාවන් අනුනාද වූ අතර, ජේසන් ඉස්බෙල්ගේ ටෙන්ඩරය වන “කවර් මී අප්” වොලන් විසින් ඉදිරිපත් කිරීම ඇතුළුව, වොලන් නැවතත් මධ්‍ය වේදිකාවේ, ජංගම දුරකථන ආලෝක මුහුදකින් වටවී ඇත. Wallen ගේම “Silverado for Sale” තම පෙම්වතාට මුද්දක් මිලදී ගැනීම සඳහා තම ප්‍රියතම ට්‍රක් රථය විකිණීමට සූදානම්ව සිටින කුඩා නගරයේ පිරිමි ළමයෙකුගේ කතාව ඉදිරිපත් කරයි. “නගරයේ ලස්සනම ගැහැණු ළමයා” රැගෙන යාමට පරිපූර්ණ ට්‍රක් රථයක් සොයමින් මේ අතර, වොලන්ගේ “මගේ උපන් නගරයට වඩා” සඳහා කොල්ලන් සහ ගැහැණු ළමයින්ගෙන් – පිටිය පුරා බියර් කෑන් මතු කරන ලදී.

සවස් වරුවේ ඔහුගේ ආරම්භකයින් දෙදෙනාම, වොලන්ස්ගේ බිග් ලවුඩ් රෙකෝඩ්ස් ලේබල්මේට් HARDY සහ Larry Fleet, Wallen ගේ කට්ටලය අතරතුර නැවත වේදිකාවට පැමිණි අතර, Fleet ගායකයා සමඟ “Where I Find God” හි එක් විය. HARDY, Alice Cooper කමිසයකින් සැරසී, HARDY ගේ HARDY/Wallen සහයෝගිතාව වන “He Went to Jared” මත දක්ෂ, Kid Rock-esque කෑගැසීමකින් ඔහුගේ නිර්ලජ්ජිත දැඩි රොක් බැඳීම ප්‍රදර්ශනය කළේය. Hixtape, Vol. 1.

Aldean සහ Rhett හැන්දෑවට Wallen ගේ එකම සුපිරි තරු ආරාධිතයින් නොවේ. ඔවුන්ගේ අංක 1 රඟ දැක්වීමට වොලන්ට ලිල් ඩර්ක් ගෙනාවේ නැත්තේ කෙසේද? දැන්වීම් පුවරුව උණුසුම් R&B/Hip-Hop ගීත “බ්‍රෝඩ්වේ ගර්ල්ස්” හි ප්‍රසිද්ධියට පත් වූයේ, Nashville’s Lower Broad සිට අඩි කිහිපයක් ඈතින්ද?

වොලන් ඔහුගේ ප්‍රබල ජයග්‍රහණයක් වූ “විස්කි ග්ලාස්” ඇතුළු ගීත සමඟ ප්‍රසංගය ඔතාගෙන යද්දී ඔහු වේදිකාවට සමීපතම අයට අතට අත දී සමූහයාට ස්තූති කරමින්, “මේ දවස් තුන මගේ ජීවිතයේ හොඳම දින තුන බවට පත් කළාට ඔබට ස්තූතියි” යැයි පැවසීය.

Next Post

කයිගෝ සහ කළමනාකරු මයිල්ස් ෂියර් සමඟ සුපිරි තරු පැනලය | SXSW 2022

Sat Mar 19 , 2022
Billboard’s Dance අධ්‍යක්ෂක Katin Bain Texas, Austin හි SXSW හි Samsung x Billboard Galaxy House හි සුපර්ස්ටාර් පැනලය සඳහා Kygo සහ ඔහුගේ කළමනාකරු Myles Shear සමඟ වාඩි විය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.