‘වික්ටෝරියා නූලෑන්ඩ් ‘ ශ්‍රී ලංකාව ඇතුළු දකුණු ආසියාතික කලාපයේ සංචාරයක

එක්සත් ජනපද රාජ්‍ය දෙපාර්තමේන්තුවේ දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ උප ලේකම් වික්ටෝරියා නූලෑන්ඩ් ශ්‍රී ලංකාව ඇතුළු දකුණු ආසියාතික කලාපයේ නිල සංචාරයක් අද (19 )ආරම්භ කළේය.

Next Post

කොළඹ යාචකයන් වැඩිවෙයි

Sat Mar 19 , 2022
ඩොලර් ලබාගත හැකි යාචකයන්ටත් බලපාලා පවතින ආර්ථික අර්බුද හමුවේ නගරයේ මාර්ග සිඟමන් යදින යාචකයන්ගේ සංඛ්‍යාව පසුගිය මාසවලට ගතවූ මාස දෙක තුළදී වැඩිවී ඇත. මෙම යාචකයන්ගෙන් බොහෝ පිරිසක් පිටස්තර ප්‍රංශයෙන් පැමිණි අය බවට හඳුනාගෙන ඇති බව අනාවරණය වී ඇත. එම නගරයේ නගරයේ මෙම තත්ත්වය වැඩි වශයෙන් ලබා දෙන අතර පවුල් වශයෙන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.