සන්ෆ්ලවර් බීන් හි ජූලියා කමිං නව ඇල්බමයක් නිර්මාණය කරමින් ඩීඑම්එක්ස් වෙත හිරවීම සහ තවත් දේ | SXSW 2022

Sunflower Bean ප්‍රමුඛ කාන්තා Julia Cumming Billboard’s Tetris Kelly සමග SXSW හි Samsung x Billboard Galaxy House හි අසුන් ගත්තේ ඔවුන්ගේ ඉදිරි ඇල්බමය ‘Head Full of Sugar’ නිර්මාණය කිරීම, DMX සඳහා ඇයගේ ආදරය, ‘The Batman’ හඬපටය සහ තවත් බොහෝ දේ නිර්මාණය කිරීම පිළිබඳව සාකච්ඡා කිරීමටයි.

Next Post

Wisin සහ Yandel Puerto Rico හි Choliseo සංදර්ශන 10 කින් ඔවුන්ගේම වාර්තාව බිඳ දමයි

Sat Mar 19 , 2022
Wisin & Yandel ඔවුන්ගේ 2022 La Ultima Mision Tour හි කොටසක් වන දෙසැම්බර් මාසයේදී The Coliseo de Puerto Rico José Miguel Agrelot හි පැවැත්වීමට නියමිත ප්‍රසංග නවයක් විකිණීමෙන් පසු ඊයේ (මාර්තු 18) ඔවුන්ගේම වාර්තාව බිඳ දැමීය. වෙත ලබා දී ඇති සංඛ්යා ලේඛන අනුව දැන්වීම් පුවරුව සිදුවීම් ප්‍රවර්ධකයෙකු වන Paco Lopez […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.