2022 SXSW හි වේදිකාවේ දී විදුලිය සැකසීම සඳහා වූ කයිගෝ ඇසුරුම්

කිගෝනැටුම් දර්ශනය කෙරෙහි ගේ බලපෑම අවිවාදිත ය – සහ හිට්මේකර් ඔහුගේ රංගනයේ කොටසක් ලෙස අතීතයේ සහ වර්තමානයේ ජනප්‍රිය ගීත වාදනය කරමින් ඔහුගේ විස්තීරණ ශබ්ද විකාශනය රසිකයන්ට ලබා දෙයි. Samsung Galaxy + දැන්වීම් පුවරුවේ වේදිකාව ඉදිරිපත් කරන්න SXSW.

අද වන විට, නෝර්වීජියානු ජනප්‍රිය නිෂ්පාදකයා Billboard Hot Dance/Electronic Songs chart හි මුළු ගීත 55ක් ගැන පුරසාරම් දොඩන අතර, Parson James, OneRepublic සමඟ “Lose Somebody” සහ ඔහුගේ රීමික්ස් ඇතුළත් ආරම්භක “Stole the Show” ඇතුළුව එම ජනප්‍රිය ගීත අතලොස්සක් ඇත. Marvin Gaye ගේ “ලිංගික සුව කිරීම” ඔහුගේ සිකුරාදා (මාර්තු 18) රාත්‍රියේ දී අලුතින් විවෘත කරන ලද Moody Amphitheater හි සිදු කරන ලදී. ඔස්ටින්ගේ වෝටර්ලූ උද්‍යානය. මෙම සංදර්ශනය සැම්සුන්ග් ගැලැක්සි එස් 22 විසින් සත්කාරකත්වය දරනු ලැබූ අතර සෙනසුරාදා පැවැත්වීමට නියමිත ෂෝන් මෙන්ඩිස් සහ සෙබස්තියන් යාත්‍රා සමඟ.

Kygo රසිකයින් සඳහා, හිට්මේකර් දීප්තිමත් පූර්ණ චන්ද්‍රයා යටතේ මිනිත්තු 75ක කට්ටලය තුළ ඔහුගේ දිගු ඩිස්කෝග්‍රැෆි තුළට සහ ඒ වටා පැන ආපසු ගියේය. Ed Sheeran, RÜFÜS DU SOL සහ Eurythmics වැනි අයගේ හුරුපුරුදු ගීත වාදනය කිරීම හැර, සුපිරි නිෂ්පාදකයා ඔහුගේ ටර්න් ටේබල් පිටුපස LED වේදිකාවක් මත උස්ව සිට, ඔහුගේ නාමාවලියෙන් ප්‍රධාන කොටස් ඉවත් කර, සෙලීනා ගෝමස් කණ්ඩායමට පිරිනමමින්, “එය Ain’t Me,” ඔහුගේ මරණින් පසු විට්නි හූස්ටන් smash, “Higher Love,” ඔහුගේ නවතම ගීතය, DNCE සහ තවත් බොහෝ දේ ඇතුළත් “Dancing Feet”.

දිලිසෙන දසුන්, පාට ලයිට් සහ බිම දුම් දමමින් වේදිකාව ආලෝකමත් වූ අතර, කයිගෝ හි සමීප දසුන් සොයා ගැනීම අපහසු නොවීය. ඇත්ත වශයෙන්ම, රසිකයින් නිවාස නැරඹුම් වේදිකාවේ හොඳම දසුන හරහා ඉදිරි පෙළ VIP අත්දැකීම් වලට සහභාගී වීමට අවස්ථාව ලබා ගත්හ. සම්භාව්‍ය කාසියෙන් ක්‍රියාත්මක වන දුරේක්ෂයක් සිහිගන්වමින්, සක්‍රිය කිරීම සැම්සුන්ග් ගැලැක්සි එස් 22 භාවිතයෙන් DJ හි අධි යථාර්ථවාදී දසුනකට විශාලනය කිරීමට සහභාගිවන්නන්ට ඉඩ ලබා දුන්නේය. කට්ටලයේ එක් අවස්ථාවක, කයිගෝ ඔහුගේ කළමනාකරු මයිල්ස් ෂියර් උපාංගය භාවිතා කරමින් වේදිකාවේ ඡායාරූපයක් ගන්නා විට ප්‍රේක්ෂකාගාරයේ රසිකයින්ගේ මුහුද දෙසට අවධානය යොමු කළේය.

කට්ටලයේ වෙනත් තැනක, හිට්මේකර් ඔහුගේ 2017 EP හි එකම නමේ මාතෘකාව වන “Star Gazing” හි සජීවී විකාශනය සඳහා විශේෂ ආරාධිතයෙකු වූ Justin Jeseo පිළිගත්තේය. ප්‍රදර්ශනාගාරය ඔස්ටින් නගරයට අනුබද්ධව නාගරික උද්‍යාන පද්ධතියක් නිර්මාණය කිරීම අරමුණු කරගත් ලාභ නොලබන සංවිධානයක් වන වෝටර්ලූ ග්‍රීන්වේ සංරක්ෂණයට ප්‍රතිලාභයක් විය.

ආවරණ සහ සහයෝගීතාවයෙන් ඔබ්බට, Kygo සහ Shear සංගීත සාමූහික සහ ජීවන රටා සන්නාමය වන Palm Tree Crew ගොඩනැගීම කෙරෙහි ස්ථාවර ලෙස අවධානය යොමු කර ඇති අතර, මෙම මුලපිරීම අතිරේක දක්ෂතා සඳහා දොරටු විවර කර ඇත. ඔහුගේ කට්ටලයට පෙර, නිෂ්පාදකයා ප්‍රදර්ශනය විවෘත කළ ඔහුගේ පාම් ට්‍රී කෲ ලේබල් ක්‍රියා, ෆ්‍රෑන්ක් වෝකර් සහ ෆොරෙස්ටර් වෙත ආලෝකයක් බැබළේ. ඔවුන් දෙදෙනා Haywood, Petey Martin, Sam Felt සහ Yoste සමග Sony Music Entertainment සමඟ ඔහුගේ හවුල් ව්‍යාපාරයට අත්සන් කරන්නන් ලෙස එක් වෙති.

දැන්වීම් පුවරුව සජීවීව වාර්තා කරයි 2022 SXSWසිට සිදු වනු ඇත මාර්තු 11-20එබැවින් ඔබ උද්යෝගිමත් ඔස්ටින් අත්පත් කර ගැනීම පිළිබඳ වැඩි විස්තර සඳහා නැවත පරීක්ෂා කිරීමට වග බලා ගන්න.

PMC යනු SXSW හි විශාලතම කොටස් හිමියා සහ එහි සන්නාම SXSW හි නිල මාධ්‍ය හවුල්කරුවන් වේ.

 

Next Post

ටක්සන් සංගීත ශාලාව ලින්ඩා රොන්ස්ටාඩ්ට ගෞරව කිරීම ලෙස නැවත නම් කිරීමට නියමිතය

Sat Mar 19 , 2022
ටක්සන් සංගීත ශාලාව ගෞරවය පිණිස නැවත නම් කරනු ලැබේ ලින්ඩා රොන්ස්ටාඩ්ග්‍රැමි සම්මානලාභී සුපිරි තරුවක් බවට පත් වූ දකුණු ඇරිසෝනා ස්වදේශිකයෙක්, නගරාධිපති රෙජිනා රොමෙරෝ සිකුරාදා (මාර්තු 18) නිවේදනය කළේය. 1970 දශකයේ ප්‍රමුඛතම ගායකයෙකු සහ 21 වන සියවසේ ජනප්‍රිය ගායකයෙකු වූ රොන්ස්ටාඩ් රට, පොප්, ලතින් සහ ළමා සංගීතය වැනි කාණ්ඩ යටතේ ග්‍රැමී […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.