Wisin සහ Yandel Puerto Rico හි Choliseo සංදර්ශන 10 කින් ඔවුන්ගේම වාර්තාව බිඳ දමයි

Wisin & Yandel ඔවුන්ගේ 2022 La Ultima Mision Tour හි කොටසක් වන දෙසැම්බර් මාසයේදී The Coliseo de Puerto Rico José Miguel Agrelot හි පැවැත්වීමට නියමිත ප්‍රසංග නවයක් විකිණීමෙන් පසු ඊයේ (මාර්තු 18) ඔවුන්ගේම වාර්තාව බිඳ දැමීය.

වෙත ලබා දී ඇති සංඛ්යා ලේඛන අනුව දැන්වීම් පුවරුව සිදුවීම් ප්‍රවර්ධකයෙකු වන Paco Lopez විසින්, reggaeton යුගලය පැය 24ක් තුළ දින 9ක් විකුණා දැමූ අතර, ප්‍රවේශපත්‍ර අලෙවිය 864,000ක් සහ දළ ආදායම ඩොලර් මිලියන 5ක් විය. දහවන දිනය සෙනසුරාදා (මාර්තු 19) උදෑසන ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී.

මෙම ජයග්‍රහණයත් සමඟ, “රෙකෝඩර්” කලාකරුවන් ඔවුන්ගේ Como Antes Tour හි කොටසක් වන, අලෙවි වූ Choliseo සංදර්ශන අටක් සමඟින් 2018 දී ලබා ගත් වාර්තාවම නිල වශයෙන් බිඳ දමයි.

“Puerto Rico හි සිටින අපගේ ආදරණීය ජනතාවගේ ප්‍රතිචාරය පිළිබඳව අපි කෘතඥපූර්වකව හා උද්‍යෝගිමත් වන අතර, අපි සියල්ල වේදිකාව මත තැබීමට වඩා සූදානම්ව සිටිමු,” ඔවුන් දෙදෙනා ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් ප්‍රකාශ කළහ. “අපි සෑම විටම පුවර්ටෝ රිකෝ නාමය ඉහළට ගෙන යන අතර එය අපගේ ඉතිහාසයේ කොටසක් වනු ඇත.”

නව එකතු කිරීම් පැමිණෙන්නේ කලාකරුවන් දෙදෙනාම Live Nation විසින් ඉදිරිපත් කරන ලද ඔවුන්ගේ 2022 La Ultima Mision ගමන සඳහා දින ප්‍රකාශයට පත් කිරීමෙන් දින හතරකට පසුවය. සැප්තැම්බර් 30 වෙනිදා මියාමි හි FTX Arena හිදී ආරම්භ වන මෙම සංචාරය, දෙදෙනාගේ අවසන් ධාවනය සනිටුහන් කරයි.

“දෙවියන් ලෙස අපගේ වෘත්තීය ජීවිතය ආශීර්වාද සහ සාර්ථකයි,” Wisin මීට පෙර පැවසීය දැන්වීම් පුවරුව. “අපට අනාගතය ගැන අනාවැකි කිව නොහැක, නමුත් අපි වෙළඳ නාමය සඳහා ඉතා වගකිව යුතු අතර මෙම සංචාරයේදී අපට කිරීමට අවශ්‍ය වන්නේ එයයි. අපගේ රසිකයින්ට 2000 ගණන්වල හිට්ස් මතක තබා ගැනීමට අපට අවශ්‍යයි. සමුගැනීමකට වඩා, එය ගමන් පථයයි. ”

Puerto Rico හි, La Ultima Mission දෙසැම්බර් 1 වැනිදා ආරම්භ වන අතර, දෙසැම්බර් 22 දක්වා තවත් සංදර්ශන නවයකින් අනතුරුව ප්‍රවේශපත්‍ර සහ වැඩි විස්තර සඳහා පිවිසෙන්න. www.ticketera.com.

Next Post

2022 SXSW හි වේදිකාවේ දී විදුලිය සැකසීම සඳහා වූ කයිගෝ ඇසුරුම්

Sat Mar 19 , 2022
කිගෝනැටුම් දර්ශනය කෙරෙහි ගේ බලපෑම අවිවාදිත ය – සහ හිට්මේකර් ඔහුගේ රංගනයේ කොටසක් ලෙස අතීතයේ සහ වර්තමානයේ ජනප්‍රිය ගීත වාදනය කරමින් ඔහුගේ විස්තීරණ ශබ්ද විකාශනය රසිකයන්ට ලබා දෙයි. Samsung Galaxy + දැන්වීම් පුවරුවේ වේදිකාව ඉදිරිපත් කරන්න SXSW. අද වන විට, නෝර්වීජියානු ජනප්‍රිය නිෂ්පාදකයා Billboard Hot Dance/Electronic Songs chart හි මුළු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.