‘අර්බුධයේ නිර්මාණකරුවා ගැන කරුණු සහිතව ඔප්පු කළ හැකියි‘

අර්බුදයේ නිර්මාණකරුවා වන්නේ නිසි වේලාවට තීන්දු නොගත් ජනාධිපතිවරයා බව කරුණු සහිතව ඔප්පු කළ හැකි යැයි සමගි ජන බලවේගයේ මැද කොළඹ සංවිධායක සහ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී මුජිබුර් රහුමාන් මහතා මාධ්‍ය හමුවකදී පැවසීය.

Next Post

ෂෝන් මෙන්ඩිස් නව ගීතය එළිදක්වයි, බිල්බෝඩ් SXSW ප්‍රදර්ශනාගාරයේ පාරේ 'පුදුම' ගෙන එයි

Sun Mar 20 , 2022
“මම බාර් එකක 10 දෙනෙක් වෙනුවෙන් ක්‍රීඩා කළත් මට කවදාවත් ක්‍රීඩා කිරීම නවත්වන්න අවශ්‍ය නැහැ,” ෂෝන් මෙන්ඩිස් මෑතකදී කිව්වා දැන්වීම් පුවරුව සෙනසුරාදා (මාර්තු 19) රාත්‍රියේ Billboard + Samsung’s The Stage සඳහා ඔහුගේ South By Southwest ප්‍රදර්ශනාගාරයට පෙර කවර කතාවකට. “ඒ වගේම මට විශාල සංදර්ශන වාදනය කිරීමට අවශ්‍ය වන්නේ මට අව්‍යාජ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.