ආකේඩ් ෆයර්ගේ විල් බට්ලර් සංගීත කණ්ඩායම හැර යයි

විල් බට්ලර්, දිගුකාලීන සාමාජිකයෙකි ආකේඩ් ගිනිඔහු සංගීත කණ්ඩායමෙන් ඉවත් වන බව නිවේදනය කර ඇත.

“ආයුබෝවන් මිත්‍රවරුනි – මම ආර්කේඩ් ෆයර් හැර ගියා,” බට්ලර් – පෙරටුගාමී වින් බට්ලර්ගේ බාල සොහොයුරා වන අතර කණ්ඩායමේ පළමු පූර්ණ-දිග ඇල්බමයේ සිට ආකේඩ් ෆයර් හි කොටසක් වී ඇත. අවමංගල්යය – සෙනසුරාදා (මාර්තු 19) ට්විටර් පණිවුඩයක් මගින් නිවේදනය කරන ලදී.

“නව වාර්තාව සම්පූර්ණ කිරීමෙන් පසු මම ගිය වසර අවසානයේ පිටත්ව ගියෙමි” යනුවෙන් බහු-වාද්ය වාදකයෙකු සහ ගීත රචකයා පැහැදිලි කළේය. “පසුගිය වසර 20 කට ආසන්න කාලය තුළ මම වෙනස් වී ඇති අතර – සංගීත කණ්ඩායම වෙනස් වී ඇත – ඉන් ඔබ්බට තියුණු හේතුවක් නොතිබුණි. අලුත් දේවල් සඳහා කාලයයි. ”

ඔහුගේ යාවත්කාලීනය තවදුරටත්, “මම නව වාර්තාවක් මත වැඩ කරමින් සිටිමි; මෙම ගිම්හානයේදී සංදර්ශන කිහිපයක් වෙන්කරවා ගැනීම. මම ඩේවිඩ් ඇඩ්ජ්මි නාට්‍යයක් සඳහා සංගීතය මත වැඩ කරමින් සිටිමි (එය ඉතා හොඳයි). තවත් ව්‍යාපෘති කිහිපයක් ක්‍රියාත්මක වෙමින් පවතී.”

“AF සංදර්ශනවලට පැමිණ හෝ වාර්තාවක් මිල දී ගත් හෝ අපගේ සංගීතයට ආදරය කරන ඕනෑම කෙනෙකුට ස්තූතියි. ඔබේ ජීවිතයේ කොටසක් වීම අර්ථවත් ය. වසර ගණනාවක් අපගේ දැක්ම ජීවමාන කිරීමට උපකාර කළ කාර්ය මණ්ඩලය, කාර්ය මණ්ඩලය, කළමනාකාරිත්වය, ලේබල් කරන පුද්ගලයින්, සංගීත කණ්ඩායම්, කලාකරුවන් සහ මිතුරන්ට ස්තූතියි. සංගීත කණ්ඩායම තවමත් මගේ මිතුරන් සහ පවුලේ අයයි, ”ඔහු පැවසීය.

බට්ලර් සිය ට්විටර් පණිවුඩයේ පෝල් ෆාමර්ගේ අනුස්මරණ දේව මෙහෙයකින් කියවීමක් සටහන් කර ඇති අතර, එම වචන “මගේ මනසෙහි ඉදිරියෙන් පවතී” යැයි පවසමින් PLUS1 සහ සෞඛ්‍යයේ හවුල්කරුවන් ඇතුළු සංවිධාන සමඟ දිගටම කටයුතු කිරීමට සැලසුම් කරන බව ඔහු පැවසීය.මිනිසුන්ට ද්රව්යමය උපකාර ලබා දීමට; සෞඛ්‍ය, යුක්තිය සහ රජය පිළිබඳ වඩා හොඳ පද්ධති ගොඩනැගීමට; පාවුල්ගේ ආදර්ශයට යම් ආකාරයකින් ජීවත් වීමට උත්සාහ කරන්න.”

ආකේඩ් ගිනි දැන් නිවේදනය කළා නව ඇල්බමය සඳහා මැයි 6 නිකුත් කරන දිනය අප, “The Lightning I, II” යන නව ගීතය ඇතුළත් වේ. සංගීත කණ්ඩායම ඇල්බම තුනක් (2010 දශකයේ) දැක ඇත තදාසන්න ප්‍රදේශ2013 වසරේ පරාවර්තකය සහ 2017 දැන් සියල්ල) බිල්බෝඩ් 200 ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 හි උච්චතම ස්ථානය සහ සිව්වන (2007 ගණන්වල) නියොන් බයිබලය) අංක 2 වෙත ළඟා වන්න.

විල් බට්ලර්ගේ ට්වීට් පහතින් බලන්න.

 

Next Post

අදත් පැය 3කට අධික විදුලි කප්පාදුවක්

Sun Mar 20 , 2022
අද විදුලිය කැපෙන්නේ මෙහෙමයි අද (20) දිනයේදී විදුලි බලයක් සිදුවන බව ලංකා විදුලි බල මණ්ඩලය පවසයි. ඒ අනුව A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L කලාපවල පෙරවරු 9 සිට පස්වරු 5 දක්වා කාලය අතරතුර පැය 2ක කාලයක් විදුලිය විසන්ධි වනු ඇත. එම කලාපවලට සවස 5 […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.